Doozy

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2018. június 9.

Nekem a Sand Beige szín van meg, teljesen elégedett vagyok vele, illatmentes, szememet sem bántja, nagyon jól fedi szem alatti karikákat és tartós.. wow :)

Douglas Naturals Face Serum

Douglas Naturals Face Serum
2018. június 2.

Nem egy nélkülözhetetlen darab, súlyos vízhiányos , száraz bőrnek kevés lesz, a kombinált bőrömnek melegebb időben nagyjából elég volt a hidratáló hatása, 50%-os áron ami 4700 ft, elmegy, de teljes áron kizárt hogy megérné megvenni. Gazdaságos, két pumpalás elég arcra és nyakra. Ami nem tetszik, az hogy illata erősebb.... Aki kedveli a natúrtermékeket és kerüli a kemikáliákat, jó választás lehet, egyébként vannak jobb szérumok is ennyiért.

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2018. június 2.

Nagyon hatásos! Tavasszal kezdtem el használni-teljes szagmentességet tudtam elérni, míg ez az addigi kedvenc aluminíummentes deommal (Wisetree) nem sikerült, ahhoz képest sokkal jobban véd! :) Viszont egy idő után bepirosodott a hónaljam....rájöttem hogy túl sok terméket viszek fel. Azóta ujjaimmal kenem fel, mintha tégelyből szedném ki, pár húzás a stiften a kezemmel, aztán hónaljba dörzsölni és lám, a szagtalanság megmaradt, irritáció eltűnt :)