doradora8998

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Atoderm PP Balzsam

Bioderma Atoderm PP Balzsam
2019. július 17.

A nyári nagy melegben éppen ekcéma gyötört, mindennel próbálkoztam, de a sebes, viszkető bőrömnek semmi nem tudott enyhülést, megkönnyebbülést hozni, amíg rá nem találtam erre a krémre. A hiperszuper Ecodéfensine ® komplex, ami az ígéret szerint szabályozza a bőr ökoszisztémáját, nálam tényleg működött. A sebes, viszkető bőrömet az elmúlt hetek leforgása alatt fokozatosan javította fel. :-) (Nyilván, ha az ekcéma éppen tombol, érdemes az étkezésre is fokozottan figyelni, valamint az immunrendszert vitaminokkal megerősíteni, de a bőröm kondíciójának javítását ez a krém végezte el.) Tőlem 5+ csillagot kap.

Garnier BIO Hidratáló Krém Bio Argánolajjal

Garnier BIO Hidratáló Krém Bio Argánolajjal
2019. július 17.

Ez a krém minden sarkon szembejött és a "bio" hívószó engem is bevonzott. Az állaga kellemes, az illata isteni és még az összetevői is hívogatóak, DE sajnos ekcémára hajlamos, érzékeny bőrömmel ez a krém semmit nem csinál az ég világon. :-( Valószínű ez egy normál bőrön megteszi hatását, és engem talált meg rosszkor, de emiatt nem tudok rá 3-nál több csillagot adni.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. július 17.

Pár hónapja arckrémként használom és egy csoda. :-) Ugyan színtelen és szagtalan, de könnyű, gyorsan felszívódik ÉS végzi a dolgát: hidratál. Kíváncsian várom a hidegebb időt, hogy lássam akkor is megállja a helyét, vagy vissza kell váltanom kalsszik arckrémre a téli időszakban.

*** Téli időszak: sajnos kudarcot vallott az első hideg, szeles téli napok beköszöntével :-( ezért négy csillag, de a nyári-tavaszi időszakokra továbbra is megtartom. ***

*** Három csillagra fokoztam, mert hosszú távú használata elkezdte kiszárítani a bőrömet. :-( Kár érte. Most pihentetem, hátha később újra hatásos lesz a bőrömön.