doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2017. március 21.

Együtt használom a balzsammal és a pakolással, eddig ez a legjobb temrékcsalád, amit a hajamon kipóbáltam, azt hiszem megtaláltam az"igazit" és végre hűséges lehetek egy termékhez. Korábban is már hallottam a Joico temrékekről, de csak akkor vettem, amikor a "Long Hair Community" oldalán, magas ajánlással rátaláltam. Az illatát nem különösen szeretem, de bajom sincs vele, amúgy se ez a fontos, hanem a termék(ek) hatákonysága. Nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat, olyan könnyűnek,erősnek és tisztának érzem minden egyes hajmosás után. Hamarosan elfogynak az első flakonok, de már gondoskodtam utánpótlásról ; az USA-ban (Amazonról) az egy literes duó kiszerelés (sampon és balzsam) összesen csak 30 dollár, plusz a postaköltég. A "Split End Mendert" is megrendeltem, ugyanis azt pedig csak 13 dollárért kínálják, alig várom, hogy kiprbóbáljam.

Olcsónak nem olcsó termékek, de hatékonyabbak, mint drogériás társaik. Én bátran ajánlom mindenkinek.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

MAC Fix+

MAC Fix+
2017. március 21.

Első smink fixálom, ezért nincs viszonyítási alapom, nem tudom, hogy az olcsóbb vagy kevésbé neves márkák hasonló termékei hogyan működnek.
Lényeg a lényeg, nekem nagyon bejön, egyet vagy kettőt szoktam az arcomra fújni, lehetőleg minél nagyobb távolságból. Szép és természetes fényt ad a sminkenek és sokkal tovább a helyén marad, mint nélküle.

1 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!