doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

IT Cosmetics Bye Bye Redness Erasing Correcting Powder

IT Cosmetics Bye Bye Redness Erasing Correcting Powder
2021. június 7.

Nekem nagyon bevált, valóban gyönyörűen elfedi a pirosságot. Legtöbbször egy színezett hidratálókrémre viszem fel és a kettő együtt szinte alapozó hatást ér el. Viszont a hozzájáró szivacs korong csapnivaló, mert nagyon sok port felvesz, ezért én sima púder ecsettel viszem fel.

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2017. március 21.

Együtt használom a balzsammal és a pakolással, eddig ez a legjobb temrékcsalád, amit a hajamon kipóbáltam, azt hiszem megtaláltam az"igazit" és végre hűséges lehetek egy termékhez. Korábban is már hallottam a Joico temrékekről, de csak akkor vettem, amikor a "Long Hair Community" oldalán, magas ajánlással rátaláltam. Az illatát nem különösen szeretem, de bajom sincs vele, amúgy se ez a fontos, hanem a termék(ek) hatákonysága. Nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat, olyan könnyűnek,erősnek és tisztának érzem minden egyes hajmosás után. Hamarosan elfogynak az első flakonok, de már gondoskodtam utánpótlásról ; az USA-ban (Amazonról) az egy literes duó kiszerelés (sampon és balzsam) összesen csak 30 dollár, plusz a postaköltég. A "Split End Mendert" is megrendeltem, ugyanis azt pedig csak 13 dollárért kínálják, alig várom, hogy kiprbóbáljam.

Olcsónak nem olcsó termékek, de hatékonyabbak, mint drogériás társaik. Én bátran ajánlom mindenkinek.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

1 ÖSSZETEVŐ