doraspill

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. február 11.

Nekem szuperul bevàlt Rich tàrsàval egyutt, ot hasznàlom nappalra a Richet èjszakàra, ès nagyon meg vagyok veluk elègedve. Arban fantasztikusak, mindenki szàmàra elèrhetoek, INCI-je is fantasztikus, tehàt mi kellhet mèg ennèl tobb? Ujravevos!

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2020. február 11.

Nagyon-nagyon elegedett vagyok vele, egy igazi csodaszer! Ràadàsul mindenki szàmàra elèrheto àron. Felvitelkor talàn picit csip, de ez kb. 2 màsodpercen belul elmulik. Ejszakàra hasznàlom a 101 Rich-el karoltve, ès olyan sima arccal èbredek mint kàbè teenager koromba, csak dicsèrni tudom. Nem zsiros, gyorsan beszivodik, tuti hogy ujraveszem ès ujra ès ujra <3

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. február 11.

Lànyok, ez valami fantasztikus! A Mixa Hyalurogel Rich-èvel kombinalva èjszakàra feltève ezt a kombot, babaarccal èbredek, ha nem èn làtnàm el sem hinnèm azt hiszem. Azert hozzàteszem a termèszetesseg hive vagyok ès nem igazàn hittem sohasem a krèmekben, szoval ha valaki szkeptikus az èn vagyok, de ez igy valami csoda. A tesomtol kaptam amugy oket karàcsonyra, az o arcàval is csodàt tett, ràadàsul neki mindig is problèmàs volt a bore de feltunoen elkezdett kifeszesedni ès meg is jegyeztem neki hogy biztosan vàltoztatott az ètkezèsèn vagy tobbet pihen mert valami fantasztikus az arca, ès akkor mondta hogy nem, csak ezt a kombot kezdte hasznànlni, aztàn pedig engem is meglepett vele. EGY CSODA!!!