doratakacs

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Herbária Körömvirág Balzsam

Herbária Körömvirág Balzsam
2018. július 28.

Ez egy csoda nekem. 210°C-os hajvasalót ráejtettem a combomra (nyár közepén = rövidnadrágok, szoknyák elfelejtve), ezzel HÁROM nagy égett heget okozva, mindenhol azt olvastam, ez az egyetlen csodaszer, ami használ is az ilyen sérülésekre, így hát megvettem bio boltban. (Szerintem nagyon jó áron van.) Ha lehetne felrakni előtte-utána képet, akkor bizonyítani is tudnám, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy 1-2 hét rendszeres kenegetés után már 100%-ban eltüntette a vörös, sötét, széles hegeket. (Már egy nap után rózsaszínek lettek, és utána szépen hámlasztotta le.)
A krém verziója jobb az irritált, piros, akármilyen viszketős vagy fájós bőrre, ez viszont sokkal jobban használ konkrét sérülésekre (például szőrtelenítés után nekem a szám fölött mindig kicsit kipöttyösödik a bőröm, ezelőtt semmi mással nem sikerült ilyen hamar eltüntetnem.)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. február 21.

Csak jókat tudok írni róla, a téli extra száraz bőrömre tökéletes, nem zsírosít, hamar beszívódik, szép matt hidratált hatást kap az arcbőröm. Ezért az árért nagyon megéri, nekem biztos ez lesz az örök téli hidratálóm. Igaz, a bőrhibákon nem javít, nem változtat, de egyszerű hidratálókrémnek ez tökéletes.

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj
2017. március 11.

Sajnos nem vált be, pedig nekem rendkívül száraz a hajam, főleg télen. Nagyon nagyon zsírosít és hogyha egy kicsit nem figyelek oda a mennyiségre, csomósít is. Két olyan eset után, hogy hajmosást követően napokig össze kellett fognom a hajam (látom, nem vagyok egyedül vele:D), meguntam és nem használom már, maximum a hajvégeimre.