Dorathea

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2020. június 22.

Régóta szemeztem vele, mert nagy kiszerelése miatt viszonylag jó árban van (ha az arcra nézem) és tetszett a magas UVA védelem. Fogyóban volt a kedvenc fényvédőm, még nem jött meg az utánpótlás, épp akciós volt, így megrendeltem. Hát számomra, arcra ez egy borzalom, még 1 óra múlva is csillogva ül a fejemen, nem szívódik be, megül a hajvonalamban, a szemöldökömben, gyakran fehérre is meszel, amit nagyon nem várnék egy kémiai fényvédőtől!
Számomra ez 1 csillag, teljes pénzkidobás azért mégse volt, mert sajnos a kedvenc, berendelt fényvédőm sose jött meg, újraformulázták :'(, így itthon a nagy karanténban elvoltam vele, de nagyon várom már, hogy megjöjjenek az új fényvédőim és ezt végre félretegyem.

TIA'M Vita B3 Source

TIA'M Vita B3 Source
2020. június 22.

Teljes odáig vagyok érte. Korábban a TO szérumát próbáltam, de annak a formuláját nagyon nem szerettem. Mikor olvastam erről OMB Vikinél kb. egyből megrendeltem. A hatásosságával akkor szembesültem igazán mikor nem sikerült időben megrendelnem a következő üveggel: kordában tartja a bőrömet, kevesebb pattanásom jön ki mikor használom, gyorsabban lemegy a dudor és a pirosság is hamarabb elmúlik. A régi foltjaimmal szerintem nem csinál semmit, de már az is aranyat ér, hogy az 1-2 újonnan előjövő pattanásból nem lesznek plusz foltok.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. április 1.

A kefe kialakítása pont olyan mint amit szeretek. Tökéletesen éjfekete a színe. Ehhez képest számomra a teljes pénzkidobás kategória. Az első alkalmakkor rengeteg festéket vitt fel, így kissé csomósított, de ezt könnyedén tustam orvosolni egy másik szétválasztó spirállal. Viszont egy idő után elkezdett sűrűsödni a festék, mikor kihúztam, akkor egy csomó volt a kefe tövében, és minden csupa festék lett. Nem értem, hogy mi történt vele, rendesen vissza szoktam zárni, nem szoktam az oldalán lehúzogatni se a festéket, így végképp érthetetlen.

3 ÖSSZETEVŐ

PPG-24-Glycereth-24 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen