Dorathea

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. szeptember 5.

Szeretem használni, kb heti 2-3 alkalommal szoktam. Mikor megvettem naponta használtam esténként és pár nap után nagyon durván elkezdett hámlani az orrom, kicsit az állam is. Nem néztem az időt közben és több mint valószínű, hogy volt az simán 2 perc is amíg masszíroztam vele a bőröm.
Én nagyon semmi plus tisztító hatást, kevesebb miteszert vagy ilyesmit nem tapasztaltam.
Amiért 4 csillag mégis: szerintem gyengéd fizikai radírnak jó heti 2-3 alkalommal, mert utána puhábbnak érzem a bőröm, így a hámlasztómentes időszakban nagy barátom. Ezen kívül imádom használni, olyan jól masszíroz, néha jól esik esténként egy kis kényeztetés. Ezért a hatásért nekem elfogadható ez az ár.
Főleg, hogy a mini 2-őt már évek óta nézegettem, black friday-eken is, de sose vitt rá a lélek, hogy megvegyem, mert féltem, hogy nem váltja be az elvárásaimat és pénzkidobás lesz. Hát a tapasztalataim alapján az is lett volna, nekem nem hiányzik az állítható erősség, és egyelőre az elemmel sincs baj.
Szóval szerintem nem egy must have, nem is kell tőle csodát várni, de kellemes használni, egy kis megérdemelt luxus.

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++
2019. szeptember 5.

Eleinte a hátamra vettem, mert az érzékeny a naptejekre, és ez egy szép összetevős vízálló fényvédő nagyobb kiszerelésben.
Hát meglepődtem mikor megláttam, hogy milyen kicsi XD, nagyobbacska mint egy szokásos 40-50 milis, de azt hiszem a 90g miatt egy 90 ml méretű flakont vártam, tudom tudom butaság volt...
Ezen túllépve, illetve azon, hogy a hátamnak túl sok volt, szóval arra még mindig keresem az igazit, az arcomra végül nagyon bevált.
Mióta áprilisban elmentem egy lézeres kezelésre heghalványítás céljából (egyébként semmit se használt) azóta valahogy borzalmasan igényli a bőröm a hidratálást, még nyáron is. Így ez a Biore kiütötte a korábbi kedvenc A'pieu fényvédőmet, igaz a homlokomra még mindig ez utóbbit használom, mert a frufrum miatt hamarabb bezsírosodik a homlokom a krémesebb, testesebb Bioréval.
A Biore egy szűrű, tejszerű, kicsit normál naptejre hajazó fényvédő, ami ennek ellenére pillanatok alatt beszívódik, semmi fehér réteg. Azért kicsit fényes, bár még sose teszteltem, hogy hány perc után múlna el, mert mattító púderrel mindig átmegyek az arcomon.
És ami miatt imádom: mintha teljesen feltöltené az arcomat, tömör, üde, hidratált és ruganyos lesz tőle, és ez az érzet nap közben se múlik el. Az A'pieu-vel sajnos igen, azzal 3-4 óra után szomjazik a bőröm. Éppen ezért már úton van a következő flakonnal.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. szeptember 5.

Az első darabomat a tavaly őszi glamour napok alkalmával szereztem be, egy számomra tökéletes őszi-téli árnyalatban: 210 Rose&Shine. Imádom, tartós, ivást teljesen bírja, bizonyos ételeket is, a zsírosabbakat természetesen nem. Szárít valamennyire, úgyhogy előző este jól behidratálózott ajkakra érdemes kenni. De amúgy szerintem lehelet könnyű, csak én folyton azt érzem, hogy szomjas vagyok mert kicsit szárazabb a szám XD
És hogy azok után, hogy kijelentettem, hogy imádom miért 3 csillag? Mert tavasszal beszereztem a 600-as coral árnyalatot és ugyan a színe tökéletes lenne, de egyszerűen borzalom: olyan minta krétával kenném a számat, egyszerűen nem tudom szépen felvinni, foltos, pedig ez általában a sötétebb rúzsok sajátja. Nem segít a közvetlen aláhidratálás se, hogy esetleg azon szebben terül, az se segít ha szájceruzával előtte kiszínezem az ajkaimat. Egyszerűen semmi se segít, és viszonylag biztos vagyok benne, hogy nem kibontott terméket vettem, tehát az se lehet a ludas.
Mivel ebben a színben ekkorát csalódtam és innentől kezdve számomra lutri egy újabb szín beszerzése, így 3 csillag csak.

3 ÖSSZETEVŐ

PPG-24-Glycereth-24 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen