doratrue

Regisztráció dátuma: 2017. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 11.

A 1.5 éves lányom pofija a legkisebb széltől és a hidegtől pillanatok alatt kiszárad és kipirosodik. Több krémet próbáltam, de egyik sem volt az igazi. Ez az Eucerin kenőcs 1 használat után látványos javulást hozott, rendszeres használatával pedig újra szép és selymes lett a bőre. Én a náthás időszakban használtam a kipirosostt, irritált orromon. Nem csípett, nem irritált, hanem szépen hidratált és megnyugtatta a bőrt.
Kézkrémként viszont nálam megbukott. :( Nagyon száraz, repedezett, vérző bőrömet megnyugtatja, viszont mivel nem szívódik be, napközben lehetetlen használni, mert fél óra elteltével is a zsíros ujjlenyomataimmal volt tele minden, amihez hozzáértem. Éjszakai kézpakolásként jó lenne, de az én bőrömnek a napi 1 használat édes kevés. Emiatt csak 4 csillag.

Bielenda Comfort Lágyító Krém Érdes Lábra

Bielenda Comfort Lágyító Krém Érdes Lábra
2019. január 10.

Osszetevok ide vagy oda, ez a labkrem egy csodaszer! Extrem csunya labamat nehany hasznalat utan simava varazsolta. Erre eddig egyetlen krem sem volt kepes.
Az egyetlen hatranya, hogy nem tul egyszeru beszerezni....

dr. Organic Testápoló Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Testápoló Marokkói Bio Argán Olajjal
2017. december 12.

Azért csak 4 csillag, mert túl erős, fűszeres illata van. Én már megszoktam, de a férjem nagyon utálja :) Gyorsan beszívódik és jól hidratál, de az illata miatt nem fogom újra megvenni.