dorax

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer
2021. augusztus 1.

Egy könnyed, hétköznapi viseletre is alkalmas színezett hidratálót kerestem, és azt gondolom a Colourpop terméke egy jó választás volt. Eddig csak párszor viseltem, viszont a nagy melegben is jól bírta, sőt talán jobban mint bizonyos drágább matt alapozók. Könnyen felkenhető, szép a fedése, érdekes módon púder nélkül is jól bírta a zsíros/vízhiányos kombinált bőrömön. Árnyalatokban nincs hiány, azt gondolom ez már egy pozitívum, még a nagyon fehér sárgás tónusú bőrömre is megtaláltam a tökéletes színt (2W).

KKW Beauty Nude Lip Liner

KKW Beauty Nude Lip Liner
2021. augusztus 1.

Nagyon szeretem a KKW ajakceruzákat. Krémes, könnyen használható, és kellemes a viselete. Az ajkaim sokkal kifinomultabbak és hangsúlyosabbak, nagyon tetszik a végeredmény, amit ezzel sikerül elérnem. Csak ajánlani tudom!

Morphe Continuous Setting Mist

Morphe Continuous Setting Mist
2021. július 1.

Az egyik kedvenc fixálóm. Nagyon tetszik az összkép, amit a fixáló után látok a sminkemen. Tartós, kellemes a viselete, nem nehezíti el az arcom. Az illata először furcsa volt, utána viszont nagyon megszerettem. Néha elszalad velem a ló, és nem érzem mennyit érdemes kifújni belőle, de ezt leszámítva nagy kedvencem.