Dorci1987

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal
2020. január 31.

Mikor megláttam, hogy mennyire pici tégelyben van, azt gondoltam, nagyon ritkán fogom használni, hogy minél később fogyjon el.
Kibontottam (a harmatcsepp isteni illatát adó ylang-ylang miatt azt gondoltam, ezt is imádni fogom), és az első szimatolás sajnos csalódás volt, nekem a mandarin és az ylang-ylang együtt nem jön be, és megszokni sem tudom. Sokkal jobban szeretném, ha csak a virág illatot tették volna bele.
A krém állaga valóban rettentő sűrű, ezért a tégely mérete igen megtévesztő: egész testre használva is fogalmam sincs mikor fogy el :D Testhőmérsékletre felolvad, és jó testes krém lévén nehezen szívódik be (bár én száraz bőrre használom), ilyenkor télen minden fürcsi után extra kényeztetést ad a bőrnek (szerintem ahogy bejön a jó idő, túl sok lesz majd). Ajakápolónak ennél jobbat el sem tudnék képzelni, mindenki azt hisz, szájfény és rettentő jól ápol :D Néha pedig éjszakára az arcomra is teszek belőle. Én nagyon imádom, újra fogom venni, már attól is izgalomban vagyok, hogy meglátom a polcomon :D Az illatát nem szeretem, de annyi jó tulajdonsága van, hogy ezt simán felülírja :D

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél
2019. november 3.

Nagyon szépen habzik, ici-pici kell csak belőle, krémes, átlátszó gél. Hozza a finom, friss illatot, ugyanúgy, mint a hozzá való törlőkendő. Szépen tisztít, engem nem irritál cseppet sem, friss érzést hagy maga után. Ha van a dm-ben mini változat, azt is meg szoktam venni :) Nagyon szeretem.

Update: A legszuperebb intim lemosó, amit valaha használtam!!! Először a méretéhez képest picit drágának éreztem az árát, de már több, mint 3 hónapja használom, és még mindig majdnem félig van!!! Pedig műtét miatt az utóbbi 3 hétben napi 6-8szor használom egy nap, és még így sem nagyon akar elfogyni :) Szuper jól tisztít, teljesen rendben tartja a pH-t, és az illata is tartós, imádom!!! :) Soha nem cserélném le, max majd egyszer a kék változatot kipróbálom, csak a változatosság kedvéért :) Abszolút szerelem, abszolút 5*!!! :)

Lactacyd Fresh Frissítő Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Frissítő Intim Mosakodó
2019. július 12.

Hát, sajnos ez nálam nem nyert. Valami extra frissítő cuccot kerestem a nyárra, gondoltam ez szuper lesz. A hűsítő érzést hozza, de nem érzem magam utána sem szupertisztának, sem frissnek, a hatása törölközés után el is illan, és mivel nagyon híg, iszonyú gyorsan elfogy. Szóval nekem sajnos nem vált be egyáltalán, maradok a Nivea Mild termékeknél, klasszisokkal jobbak! :)