Best of Beauty 2019

Dorci1987

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. március 25.

Úristen! Már kinéztem a krémet, amikor először megjelent, de nem ruháztam be rá, most kaptam meg anyukámtól szülinapomra. A csomagolásába és a külsejébe azonnal beleszerettem, annyira aranyos és praktikus, imádom használni, nagyon szuper, meg is fogom tartani, ha kifogyott és más krémet is ebből adagolok majd, mert tökjó :D Hát a hatása... Hogy is mondjam, meglepő :D Engem is csíp, de nem érzékeny a bőröm, így én szeretem ezt az érzést, más natúr krémnél is tapasztaltam (Herbline fiatalító szemránckrémjénél), teljesen rendben van. (érzékeny bőrűek nem biztos, hogy szeretik) És nemtudom, hogy csinálja, de valahogy más lesz az arcom tőle, tényleg mintha megemelné egy kicsit :D Sztem a ráncokat nem fogja eltüntetni, de majd későbbi eredménnyel is jövök, viszont valahogy tényleg megemeli a vonalakat, kevésbé karikás tőle a szemem, és valami fantasztikusan hidratál!!! Elképesztő szépen bírja az alapozót, szebben lehet rá sminkelni, mint eddig bármelyik krémemre. Nekem nappalra az arcomra kicsit zsíros (kombinált bőröm van), ezért egy picikét terítek csak el az egész arcomon, és a többit csak a szemem körül. Én imádom, nálam abszolút csillagos ötös, főleg, hogy totál természetes, gyorsan be is rendeltem egy csomó miniszappant, alig várom, hogy megjöjjenek azok is! :D

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2018. december 28.

Azért vettem meg, mert a paszta nagyon jó, gondoltam teszek egy próbát. Esténként használom csak zuhanyzás közben, és az első hét alatt azt gondoltam, az erős radírszemcsék napi használata ki fogja készíteni a bőrömet. Akkor úgy voltam vele, hogy nagyon szuper, meg minden (tényleg tökjól tisztít, és puha lesz az arcbőr), de azon sopánkodtam minden este, hogy sokkal jobb lenne belőle egy sima arctisztító krém változat is, amiből a radírszemcsék hiányoznak. És akkor azt reggel-este nyugodtan lehetne használni, a radírt meg mondjuk heti kétszer. Aztán ahogy teltek a hetek, az arcom ugyanolyan szép maradt minden nap, pihe-puha, tiszta, és nem kezdett el vastagodni, és pattisodni sem, tehát nem teszi tönkre a felső hámréteget. Érdekes is ez. A kiszerelés atomjó, sztem fél évig tuti elég lesz napi egy használat mellett, nagyon szépen tisztít, egész különleges érzés, nekem az állagával sincs semmi bajom (mindegy sztem, hogy egyszer ilyen egyszer olyan, a hatóanyag ugyanúgy dolgozik), az ára is tökjó, gazdaságos, így ezt is tuti újraveszem, ugyanúgy, ahogy a pasztát is mindig. Remélem, egyszer csinálnak valami jó kis krémet is :D

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2018. december 28.

Pattik helyi kezelésére alkalmazom csak, mert nagyon erős, viszont ezt nem csak arcon, hanem a testen bárhol tökéletesen végzi! Este a pattik kezelése után szoktam jó vastagon felkenni rájuk, ha vannak, és egész éjszaka rajta hagyom. Reggelre pedig huss, nyomuk sincs! Imádom, mindig újraveszem, ha elfogy.