Dorci24

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2018. július 3.

Július 3.
Lehet elhamarkodom kicsit a véleményírást, de már ennyi idő elteltével is hihetetlen változást eredményezett. Már egy ideje szemeztem a BHA tonikokkal, de sokalltam az árát. Viszont pár hónapja tényleg elegem lett a bőröm állapotából, úgyhogy ezt rendeltem meg, mert mindenmentes, ezért a sokszor emlegetett hisztis bőrömet nem tudja mivel irritálni :) . Csak amikor megérkezett vettem észre, hogy csiganyál is van benne, ami nagyon sokat segített már egyszer, amikor mintát próbáltam ki egy szérumból. Este szoktam kézzel beletapogatni a bőrömbe, miután micellás vízzel megtisztítottam. Pár nap használat után a barátom meg is jegyezte, hogy szebb lett az arcom :) . 1 hónap elteltével szinte csak kósza pattanásaim vannak, kevésbé zsírosodik a bőröm, a pórusaim kisebbek lettek, de aminek igazán örülök az az, hogy a pattanás utáni foltok eltűntek szinte teljesen. A hámlást is megszüntette, és bár már kevésbé vìzhiányos a bőröm amióta használom, mégis szükségesnek érzem a szérum használatát mellette. (Arckrémet nem szeretek nyáron használni) Egyedül a miteszereimmel nem igazán tudott sok mindent kezdeni, ezért lehet hogy ha elfogy, akkor a magasabb BHA tartalmú COSRX tonikját fogom megrendelni.
Egy kicsit hosszúra sikeredett ez a vélemény :D , de mindenképp jövök updatelni hosszabb használat után is

Body&Soul Kabuki-Ecset

Body&Soul Kabuki-Ecset
2018. június 27.

Ez volt életem második púderecsete (az elsőt nem is tudtam használni annyira rossz volt :D ), ezért összehasonlítási alapom nincs a drágábbakkal. Ütögető mozdulattal viszem fel a púdert vele, és utána söpröm le a felesleget, így tökéletesen el tudom dolgozni. Először kicsit sokalltam az árát, de már két éve megvan, és bár nem sminkelek minden nap, ezért nem is mosom egyfolytában, szinte olyan mint újkorában (körülbelül 3 szál áll el a szélén). A ferdesége miatt kicsit ügyeskedni kell ahhoz, hogy a szőrővel lefelé tudjam szárítani. Ha tönkremegy újra fogom venni, és nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek, aki éppen keres egy jó ecsetet.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2018. május 13.

A bőröm iszonyat háklis mindenre :( , úgyhogy kipróbáltam ezt. Az első flakon úgy rendbetette a bőröm, hogy mindenki megjegyezte, hogy milyen szép mostanában. A második flakon végét viszont nem tudtam elhasználni, mert annyira folyt már. Ezért vettem egy harmadik flakonnal. És itt jött a meglepetés, amikor kinyomtam, mert úgy folyt mint az előző alja. Próbáltam összerázni, hűtőbe tenni, de semmi se használt :(
Elhasználom, de szerintem már nem veszem újra.

Update: A múltkori komment után sokat rázogattam, és mostmár semmi baja. Még mindig szereti a bőröm nagyon vékonyan felkenve. Viszont mivel olajos, zsírosodik egy kicsit tőle az arcom, ezért éjszakára használom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ