Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. május 2.

Nagyon jó kis termék! Megéri az árát. Felváltva használom a Mixa cicajával, de valamiért őt jobban szeretem. Állaga nagyon kellemes, selymes bababőr érzetet ad már felkenéskor, reggelre pedig ténylegesen puha az arc tőle. Általában hámlasztó után használom, de sebeket hegeket is kezelek vele egy egy patti után.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. április 13.

Jó ideje nem használtam körömlakkot, mert műkörmök volt. Most viszont pihentetem picit (erősítés végett) és már untam a natúr körmöm látványát. Így kipróbáltam őt. Nagyon bevált! Nem tudom lehúzni , mint a celluxot (ami bizonyos termékeknél előfordult már), tartós és szép a fedése 2 rétegben. Engem meggyőzött.

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2021. április 1.

Tini korom óta küzdök a gyenge körmeimmel. Ha meg is nőtt néha napján, elkezdett lemezesedni, töredezni. Többször szedtem már rá vitamint is kúra szerűen kifejezetten erre a problémára, de maximum gyorsabban megnőtt, erősebb nem lett tőle. Gondoltam egy újabb sörélesztő kúrával párhuzamosan elkezdem kenni ezzel a lakkal, mi baj lehet. Sajnos, mint halottnak a csók. Felkenem, gyorsan szárad, szép fény (ezért a 2 *). Aztán másnap pikk pakk, már pattogzik is fel... pénzkidobás volt részemről, mert az erősítő hatását sajnos nem tudtam “élvezni”.