Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Skincare Pink Clay Detoxifying Face Mask Arcpakolás

Revolution Skincare Pink Clay Detoxifying Face Mask Arcpakolás
2020. július 7.

Enyhe kételyekkel indult a viszonyunk, hogy vajon jó lesz e. Sosem vásároltam még Revolution skincare terméket, de ha a többi is ilyen jó, itt az ideje. Jó ideje szemezgetek már rózsaszín agyagos maszkkal, de egyelőre még nem találtam olyat, amit árát és funkcióját tekintve is megfelelne.
Ez a maszk viszont tökéletes! Vékony rétegben felviszem, hagyom 20 percet, aztán melegvizes törölközővel letörlöm és megmosom az arcom. Utána azért a hidratálás elengedhetetlen, mert icipicit szárít. Gyönyörűen rendbe teszi az arcot. Miteszeresebb bőrre kötelező!

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2020. június 24.

Nagyon szeretem, biztos újra vevős!
Catrice Camouflage-át használtam eddig, aztán a drogériában elfogyott az én színem, korrektor meg kellett úgyhogy ő jött velem haza.
Erősen pigmentált, szépen eloszlatható, szuperül fed.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. június 12.

Kezdeném azzal, hogy arca, hátra, vállra, mellkasra semmiképp se! Bár ez nálam alap a sima gyógyszertári kakaóvajjal is, hogy ezekre a helyekre nem kenem, mert óriás pattik jöhetnek ki. Az illata enyhe kókuszos szerintem, nekem tetszik. Olyan óriási változást nem látok tőle. Ha a Dm saját márkás napolaját kenném magamra is hasonló színt érek el meg ezzel is (plusz a napolajban van minimális fényvédő).
Nem valószínű, hogy újraveszem.