dorci993

Regisztráció dátuma: 2013. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. október 8.

2019.10.08. Az elmúlt 5 évben is abszolút töretlen a szerelem. Ez az illat kísért többek között mikor férjhez mentem, és mikor átvettem a diplomámat, az első napomon az első "igazi" munkahelyemen, és még sorolhatnám. Amikor tudom, hogy nehéz nap elé nézek, gyakran fújom; egyfajta páncélként vesz körül, mert visszaidézi mindazt a jót, amit átéltem benne. Amíg kapni lehet, elképzelhetetlen, hogy ez az illat ne legyen a polcomon.

2014.09.29. Százkilencvensokadik véleményként nem hiszem, hogy tudnék akármi újat írni erről az illatról. A hosszú litánia helyett így ennyire szorítkozom:a 30-egynéhány résztvevőt számláló illatgyűjteményemből az egyetlen, amiről semmiképpen sem tudnék lemondani :)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. október 13.

Az első TO termék, ami annyira nem vált be, hogy már azt fontolgatom, továbbadok rajta. Rettenetesen csíp, pedig nagyon odafigyelek, hogy betartsam a használati utasításokat. Mondjuk nem lenne baj, hogy kb. úgy érzem az egész fejemet lenyúzza ez a cucc, de nem látom hatását igazán. Persze, kicsit simább a bőröm utána, de ennyi. Majdnem két hónapja használom; utána mindig nagyon feszül, fáj a bőröm (közben pedig mintha soksoksok kis tűvel bántalmazná valaki a bőröm), persze mindezt elnézném, ha lenne hatása. Még várom a csodát, de már nem fűzök hozzá nagy reményeket :(

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2018. október 13.

Az egyik legjobb spirál, amit valaha próbáltam. Egy rétegben is hatalmas pillákat csinál (pedig nekem eleve hosszúak), és gyönyörűen dúsít, tartós, imádom. Még csak vágyakozom utána, de ami késik,nem múlik;)

Up. Azóta elhasználtam kettőt ebből, meg sok másikat is, de minden csalódás ami nem a Doll eyes. Én vagyok a legszomorúbb hogy ennyire pótolhatatlan (vagyis inkább a pénztárcám), viszont bármit veszek helyette, pénzkidobásnak tűnik. Pedig az évek során sokszor eljátszottam magamnak hogy ááh, egy 10est adni egyetlen darab spirálért őrület.... hát ezt végülis tartom, de ha egyszer nincs más ami akárcsak messziről felveszi a versenyt vele:)