dorci993

Regisztráció dátuma: 2013. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste Szájvíz

Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste Szájvíz
2020. december 22.

Hatásában megegyezik a többi fajtával (gondolom), de az íze szerintem vállalhatatlan. Kénytelen vagyok kiöblíteni a számat utána (bár elvileg ezt nem lenne szabad), mert nem bírom elviselni ezt a gejl gyömbéres ízt, mintha a gyömbéres Kinley lenne a flakonban (amivel amúgy nincs bajom, dehát szájvíznek mégse használnám).

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2020. december 13.

Kisiskolás koromban egyszer egy kádfürdő során játékból elpancsoltam 3/4 flakonnal ebből a tusfürdőből a Nagyinál, aki nagyot nézett, mekkora habkalitka vett körül fürdés végén. Utána minden évben karácsonyra kaptam tőle egy 750ml-es flakont, hogy kedvemre pancsolhassak :) Idén már sajnos nincs Nagyika, hogy ajándékba adja, de én mindig rá fogok gondolni ha megveszem ezt a tusit.

Chanel No 5 Eau Premiere

Chanel No 5 Eau Premiere
2020. november 7.

Teljesen vaktában vettem kisfújóst egy nagyon kedves KM-es eladótól (innen is köszönöm még egyszer!), még sosem illatoltam előtte, de próba-szerencse alapon gondoltam kipróbálom. Az első fújáskor levert a víz, ugyanis minden nyári tábor lepergett a szemem előtt, ahol a többi lánnyal éjt nappallá téve locsoltuk egymást szúnyogriasztóval, teljesen eredménytelenül, viszont pont ilyen illatunk volt mint ennek a parfümnek az első 30 másodpercben a kifújást követően. Szerencsére tényleg csak fél perc az elején ez a rettenet, utána következik egy krémes, napfényes és bájos citromos pezsgőkoktél, vaníliás macaronokkal körítve :) Nem érzem ki sem a rózsát, sem a jázmint, de annyira nem hiányzik, ez a csodás pezsgős-citromos-krémessüti jelleg magában is fenomenális. Az egyetlen kínom, hogy Chanelhez képest ez kevésbé tartós rajtam (bár lehet az évszak nem passzol neki), így egyelőre 4* és ha még véletlenül lesz tavasszal is a kis fújósból, tesztelem akkor is a tartósságát.