dorcica068

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2017. június 7.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket, már többet elhasználtam belőle. Nagyon szép színt ad, sokan dícsértek. Ritkán voltam foltos tőle, de az a saját bénaságomból eredet. DE! Most, hogy jött a nyár elmentünk az idei első strandolásra és hát sajnos olyan szinten lemarta a klóros víz, hogy már szégyelltem magam amiért olyan foltos voltam, szó szerint darabokban jött le a bőröm felső rétege :( Nagyon nagy csalódás volt mert fehérebben mentem ki a strandról mintahogy megérkeztem. Sajnos idén nyáron sem leszek olyan csoki mint ahogy terveztem, de nyáron kivül szerintem tökéletes az önbarnításra.

Balea Kókusz és Őszibarack Hidratáló Hajápoló Tej

Balea Kókusz és Őszibarack Hidratáló Hajápoló Tej
2017. június 7.

Nem rég vettem meg az itteni vélemények alapján, szerettem volna egy olcsóbb nyári hajápolót a strand, medencézés utánra amivel nem kell spórolgatni. Az illata nagyon finom, jól kifésülhetőve teszi a hajat egy klóros hajvizezés után. Viszont nem érzem, hogy sokkal puhább lenne sajnos tőle a hajam és néha kicsit zsíros hatást eredményez (bár ez lehet azért mert még nem tudtam kitapasztalni a megfelelő mennyiséget amit használni kell belőle). Nyárra pont tökéletes lesz ez az egy tubus, de nem hiszem, hogy újravásárolom.

RdeL Young Kontúr & Alapozó Paletta

RdeL Young Kontúr & Alapozó Paletta
2017. január 26.

Nekem is ez az első ilyen palettám, én megvagyok elégedve vele. Mire mondjuk kitapasztaltam mit hogyan kell rendesen felkenni addigra pont láttam, hogy a legsötétebb színem lassan elfogy. Egyszerű felkenni, nincs bőség zavara a színek miatt, könnyű vele dolgozni és nagyon jó az illata. Egyedül az a baj, hogy a világos színek valóban kicsit haszontalanok és a szemhéjamban megülnek :( De ettől függetlenül biztosan újraveszem. Ár-érték arányban megéri teljesen!!!