Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2016. május 18.

Mindig félek, amikor megújítják, hogy nem fog tetszeni, de még jobban attól, hogy másoknak nem tetszik, és beszüntetik. Nekem a legelső változat is tökéletesen megfelelt, annak a normál változatát imádtam. Aztán a második kiadásnak a színei nem voltak nyerőek, bár a világos elment télen, meg jó világosítani, a sötéttel meg néha kontúrozok. Ennek a legújabb változatnak jobb a színe ( a normál van meg, és még most keverem az előző világossal, de később jó lesz), és sokkal jobb az illata, mint eddig. Mindig ecsettel dolgozom el, biztos jó lenne kézzel is, de arról már leszoktam.
Pluszba még annyi, hogy nekem nincsenek száraz részei az arcomnak, nem is kenek alá hidratálót, csak a Jimjams aktiváló szérumot, de azzal jól megvannak. Egész nap matt marad az arcom, és pattanásokat sem okoz.

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza
2013. augusztus 18.

Vízvonalra használom a rózsaszínt fehér helyett. Nagyon bejött, tartós és természetes.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2013. január 5.

aug. 6.: Én is kuponnal vettem és így nagyon megéri. Szépen tisztítja a pórusokat és nagyon puha lesz tőle a bőr, mindenképpen újravenném.

jan. 5.: Kb egy hónapja vettem újra, nem cserélném le másra, mert nagyon bevált. Igazából próbálom hetente egyszer használni, de van olyan, amikor nem használom, és van hogy hetente kétszer is. Mivel 3-4 hónapig elég nekem, és sokat javít a bőrömön, ráadásul imádom használni, biztos újra fogom még venni párszor.