Dorcikahh

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy EDP

Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy EDP
2022. augusztus 1.

Azok a parfümök, amik senkin sem tartósak, rajtam általában lazán kibírnak 4-5 órát, ilyen szempontból szerencsésnek érzem magam. A Donna, és a Donna Born in Roma nagy kedvenceim, különlegesek, rajtam nagyon tartósak, és nagyon nagy a szilázsuk is. De ez...hát ezt nem tudom hogy sikerült összehozni :D Rajtam ez fél óráig tart, max 1, de már az elején is csak akkor érzem ha a csuklómhoz nyomom az orrom. Amúgy meg tényleg csak kivi és mandarin, egyáltalán nem illik a Valentinohoz...Juj de jó hogy csak mintát kaptam belőle. :D

Alpha-H Liquid Gold

Alpha-H Liquid Gold
2022. július 27.

Semmit nem segített a bőrömön, de legalább nagyon csípett... Bocsi, de nekem ez pénzkidobás.

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2022. július 26.

Nem elég vékony ahhoz hogy szálakat húzz vele, nem is tudsz finom vonalkákat húzgálni vele, nagyon erősen rá kell nyomni hogy fogjon, elég kemény mégis elég könnyen törik. A Taupe árnyalatot vettem meg, ez a színem az Anastasia Beverly Hillsnél is, reméltem hogy kb ugyanaz az árnyalat lesz, de teljesen más. Ez vöröses, nagyon meleg tónusú, elég hülyén néz ki magában. Amúgy egész nap tart, viszont nem tudod vele csak természetesen kitöltögetni kicsit, vastag és éles vonalat húz, egy vastagabb de puhább ceruzával sokkal természetesebb a végeredmény. Ezzel az egészet meg kell rajzolni, de ahhoz meg túl vékony és időigényes vele.

1 MÁRKA