Dorcikahh

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2021. május 3.

Imádom! Jó az illata, jól hidratál, a legmattabb alapozó sem fog száraznak tűnni rajta. A csillogás és az a gyönyörű fény sajnos nem látszik át valami intenzíven, de egy finom szaténos fényt ad az arcomnak, és ez szerintem nagyon szép, tetszik. Újravevős.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2021. május 3.

Neeem...ez az alapozó számomra ennyi: Nem.
Ez az öntögetős dolog nevetséges, ahogy az is, hogy 3000 Ft hozzá külön egy pumpa. De én megvettem, mert nagyon bíztam ebben az alapozóban. Ha megveszed a pumpát, már nem tudod rárakni a kupakot, a pumpához pedig csak egy pici műanyagdarabot adnak, amit rá tudsz pattintani oda, ahol kijön a termék. Egyébként pedig nagyon kevés jön belőle, 3-4 pumpa kell, hogy 1 rétegben befedje az arcot.
Eddig a Huda Beauty #Fauxfilter matt alapozót használtam, de az megszűnt, helyette kerestem valami hasonlót. Mindenki azt mondta, ennek milyen magas fedése van, csak fotózáshoz ajánlják... Hát számomra ez egy közepes...Nincsenek bőrhibáim, de az arcom mindig ki van pirosodva kicsit, de ez NEM fedi el. Két rétegben már igen. Nem szárad meg, ha púder előtt hozzáérek az arcomhoz, egy ujj alakban eltűnik onnan a termék. De ha jól lepúderezem, egy közepes tartósságot legalább el tudok vele érni, csak kár hogy undorítóan kopik.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks
2021. május 3.

Magenta Shock árnyalat van meg, de már kinéztem még 5-öt. Az egyetlen szemceruza, ami intenzív színű és rajtam is egész nap tart, könnyezés meg szemdörzsölés mellett is, nem is kopik meg. Ez egy fényes szín, és még sosem láttam olyan fényes ceruzát, ami ennyire fényes lett volna. Oda vagyok érte, gyönyörű.

1 MÁRKA