Dorcikahh

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

NYX Professional Makeup Pigment Primer

NYX Professional Makeup Pigment Primer
2020. május 30.

Kedvenc szemhéjprimerem! A csillámokhoz nem ér semmit, ezért amikor megjött a nagy csillámos rendelésemmel és nem akartak fent maradni a szememen, 1 nappal később már rendeltem is a Glitter primert :D De ez annyival élénkebbé teszi a szemsminkemet, nagyon szépen eldolgozhatóak rajta a színek, tetszik hogy ez egy teljesen átlátszó, színtelen primer, a tartóssága is hibátlan, abszolút 5 csillag.

Essence Love What You Do Szemhéjpúder Paletta

Essence Love What You Do Szemhéjpúder Paletta
2020. május 20.

Imádoom! Már megvan lassan egy éve a Follow Your Heart nevű testvérkéje, amit mindenkinek szétdicsértem, hogy a 20000 Forintos palettáimmal van egy szinten minőségileg, gyakran használom nagyon, pedig drogériás dolgokat nem igazán szoktam.
Aztán megláttam ezt a Müllerben, és tudtam hogy kell. Karácsonyra meg is ajándékoztattam magam vele :D és ugyanaz a fantasztikus minőség, simán olyan minőségében, mint egy Urban Decay paletta, szuper pigmentált, abszolút nem porzik, a csillámos színek krémesebbek, nagyon gyönyörűek, és 10-15 órát abszolút hibátlanul kibír a szemhéjamon, hibátlanul.

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2020. május 14.

Szép, extra krémes, szép a fénye, a színe is, egy halvány rózsaszín van meg. Viszont tartóssága nulla, és könnyen szétkenődik, vigyázni kell rá. Ha pedig iszok, szó szerint az egész a poháron marad. Puszinál ugyanez, elég kellemetlen. Más krémes rúzsok csak pici foltot hagynak, de ez az egész rajta marad ha hozzáérek valamihez.

1 MÁRKA