DorciStark

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. április 26.

Praktikus a mérete arról nem is beszélve hogy egészen jó kis termék és nagyon jól lehet vele formázni.Viszont az a kis csipesz.. azért az vicc! :D
Árban nem vészes annyira már 2 éve használom több mint fele megvan és hétköznap rendszeresen használom persze ceruzával párosítva.
Szegény viszont le ejtettem egy hónapja le tört a fedele így kicsit nehézkes, mert mindig leesik és szóródik ki belőle a púder ha éppen viszem magammal valahova. egy dolgot hiányolok belőle a szemöldök fixáló zselét nekem az előzőmben volt és nagyon szeretem.
Fogom venni újra szerintem :)

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2016. április 26.

Én az első 3 hét használatakor úgy voltam hogy éjjen megtaláltam a nekem való alapozót.Fedése nagyon jó volt de éreztem egy minimális zsírosságot, viszont észrevehető volt nálam hogy 3-4 óra után mintha maszk lenne rajtam.180°-os fordulatot vett a dolog.Mivel az arcom zsíros és pattanásos ezért elsőre megfogott, hogy olajmentes!Na de egy komedogén összetevőjű kozmetikumról beszélünk és illatanyaggal is teli van nyomva, ami ugye bár pattanásásóknak egyáltalán nem ajánlott és a hatása hát nálam nem maradt el. "Mondhatni azzal a krémmel fedtem el az archibáim és pattanásaim ami okozta!!"
Aki nem szenved semmiféle bőrérzékenységgel és a mitesszerekkel annak 100%-ban ajánlom hiszen nekem is az elején szuperált és használnám most is hanem lett volna következménye! Aki viszont olyan mint én hogy megkel válogatnia mit vesz az arcára annak sajnos legyen tabu ez a termék.
Hezitáltam nagyon hány csillagot is adjak, és sajnos 2 kap tőlem csak. Az árát nem mondanám amúgy sem kedvezőnek. Nálam megérte volna az árát csak oldja meg a problémám, de így nem. Akinek meg nincs bőrérzékenysége talál olcsóbbat is szerintem!

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2016. április 26.

Használtam már többször de nem mondanám nagy huhónak. Lemosást követően megtisztult a bőröm és puha, de többször tapasztaltam már, hogy a használatát követően pici mitesszerek jelentkeznek.Sőt a pattanásaimmal semmit nem kezed ez a termék.El használom ha már megvettem, de újra venni nem fogom.