dorcs26

Regisztráció dátuma: 2019. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2020. június 26.

A vaníliát szeretem, az illatát is, és az összetevők nagyon jók, így jutottam arra a döntésre, hogy kipróbálom. Egyébként is, az Eos termékeket nagyon sokan dicsérték. Hát csalódtam. Nem nagyot, de ennél sokkal többet vártam. Lassan szívódik be és már-már kellemetlenül zsíros érzetet ad. Az illata nekem túl tömény. A tekerője pedig nem jó. Ár/érték arányban sokat kérnek érte. Viszont el fogom használni, mert sajnálnám kidobni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. november 1.

Elégedett vagyok vele. Szimplán arctisztításra használom, nem sminklemosásra. Reggel szoktam vele letörölni az arcom, kellemes érzetet ad, és tisztít. Elég érzékeny bőröm van, ezért az nagyon tetszik, hogy a szemem környékén is merem bátran használni, mert nem csíp, nem lesz piros. Az arcomat rendbe hozta, de mikor már olyan 5-6 hónapja használtam (nem ugyanazt az egy flakont :D), akkor le kellett cserélnem egy másik arclemosóra, mert egyszerűen nem használt. Aztán mikor az új elfogyott, visszaváltottam erre, és újra rendbe hozta a bőröm.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2019. november 1.

Szeretnék minél jobban arra törekedni, hogy csak olyan termékeket használjak, amelyeknek 100%-ban természetes az összetevője. Így esett a választásom erre a darabra. Elsőre nekem túl zsíros volt, zavart is, de pár nappal utána megszoktam és nem volt kellemetlen. Kicsit nehezen szívódik be. Az illata szerintem nagyon jó. :) Összességében semmi bajom nincs vele (igaz, nekem nem is volt különösen száraz a szám), meg vagyok vele elégedve. Tartós.