Dorcsa

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. január 5.

A Rimmel folyékony rúzsa a kedvencem a drogériás kínálatból. Ennek ellenére persze ezt is be kellett szereznem.
Sajnos nem sikerült megkedvelnem cseppet sem. Az állaga baromi sűrű, de ami a legnagyobb probléma vele az a rettentően undorító ragacsossága, összeragadnak az ajkaim tőle. :/ Próbáltam kevesebbet kenni, de akkor a fedésével nem voltam megelégedve. Próbáltam úgy, hogy felkenem, hagyom száradni, majd még egy zsepin felitatom a felesleget, egy fokkal jobb volt a végeredmény, de én nem hülyéskedek ezzel reggel, kómásan...
A tartóssága sem olyan kiemelkedő, a poháron simán nyomot hagy.
Maradok a Rimmelnél, az szerelem volt első használatkor <3 (Egyébként nem kapok pénzt a Rimmeltől a reklámért XDD)

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2019. január 5.

Ugyanazokat tudom elmondani róla mint pamutbojt. Őszintén szólva le se mertem írni eddig, hogy milyen rossz, mert ódákat hallani róla mindenhol... Baromi nehéz az ajkakon, ennek ellenére reggelre cserepesebb a szám, mint este amikor felkentem. Azt hittem, hogy az enyém valami selejt, ezt a szemcsés állagát nem is tudtam hova tenni,de látom most, hogy más is említette.
Egy pici van még benne, nem volt szívem eddig kidobni, amikor számomra baromi drága egy ajakápoló, de azt a kicsit a mai szelektáláson kidobom.
A reggeli carmex és este nyugtató blistex számomra a bevált termék ajakápolásra.

Maybelline Face Studio Master Blush

Maybelline Face Studio Master Blush
2018. december 2.

Az 500 Ft-os kifuttatáson vettem egy barnás és egy pinkes színben. A barna annyira jól illik az általában földes színekhez, amiket a szememen használok, hogy nagyon :D
Bírják az egész napot, a pinkes mellé highlightert se használok egy sima munkanapra, mondjuk hivatalban dolgozom és egyébként sem viszem a csillogást túlzásba, ez nekem pont elég.
A pigmentáltsága nekem megfelelő, lehet építeni. Bár azt vettem észre, hogy mivel barátnőmön is használtam, ezért lefertőtlenítettem és azóta krémesebb lett talán a felszíne, szinte csak hozzáérintem az ecsetet és már az is sok majdnem.
A teljes árát nem adtam volna érte, mert nem is szoktam egy pirosítóért annyit kiadni, mert olcsóbb árkategóriában már megtaláltam a kedvenceimet, de ennyi pénzért ajándék volt.
Meg vagyok velük elégedve!

1 ÖSSZETEVŐ