Dorcsa

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25
2021. november 14.

Itt vadásztam krémmánián, nagyon jó áron, igazából teljesen impulzusvásárlás volt :D
Néztem azért előtte videókat róla, de mikor először használtam és kinyomtam ugyanannyit, amit az EL DW-ből szoktam, háááát érdekes lett a végeredmény :D, ugyanis ebből sokkal kevesebb mennyiséggel el lehet érni kb. ugyanazt a hatást.
Az én bőrömön szinte photoshop hatása van, persze el kell találni a mennyiséget, a hidratálót, primert alatta, de ez minden alapozónál így van. Igazából még én is próbálgatom, hogy a legjobb. A legvilágosabb szín tökéletes lett próba nélkül szerencsére. Tartóssága is okés, viszont "24 órás védelem a caking, gyűrődés, vagy csíkozódás ellen"- ez sajnos nálam nem igaz, nap végére volt, hogy már elég csúnyán nézett ki, de remélem, hogy a primer, hidratáló eltalálásával ez változni fog.
Eddig elég rossz tapasztalataim voltak a márka alapozóival, ez most ahhoz képest nagyon kellemes csalódás, viszont a caking miatt egyelőre nem tökéletes.

Rimmel Wonder'extension Szempillaspirál

Rimmel Wonder'extension Szempillaspirál
2021. október 1.

Tinikoromban megfogadtam, hogy soha többet Rimmel spirál... Ez így is volt kb. 16 évig, aztán annyira promózták, hogy beadtam a derekam. Kár volt, tartani kellett volna magamat az elveimhez :D
Mikor kihúztam a tubusból, már tudtam, hogy baj lesz. Mint valami ragasztó, nyúlós izé. Aztán próbáltam felkenni, de valami szörnyen nézett ki, pedig hosszú és dús pilláim vannak alapból. Összeragadtak a pilláim a rengeteg,szörnyű állagú festéktől, borzasztó volt a végeredmény. Kuka.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. május 31.

Az arcom nem bírja a niát, így ahelyett kerestem valamit, ami a foltokkal felveszi a harcot. Jelentem már a 3.at rendelem.
Tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Imádja a bőröm, a foltokkal nagyon jól elbánik, a pirosságot lehúzza.

1 ÖSSZETEVŐ