dorcsiga

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2019. november 21.

Nagyon kis kellemes, bújós illat, nagyon sok fújástól sem lett migrénem, ami nálam ritka. Volt régen egy nagyon drága játékbabám, valami nagyon "luxus" puha bőre gólt, mintha nem is igazi műanyag lenne - ennek a babának volt ugyanilyen illata, szerettem szagolgatni, ezt a korszakomat is kicsit visszaidézi. Egyébként olyan kellemes kis visszafogott illat, mintha a saját bőrömnek lenne ilyen illata. Fogalmam sincs mennyire tartós, én magamon kb fél órát érzem, aztán néha mégis megcsap órákkal később. Egyelőre úgy tűnik, jóban leszünk.

Chanel N°5

Chanel N°5
2018. július 20.

Elöljáróban annyit hadd mondjak, hogy nagyon ritka az a parfüm amitől nem lesz instant migrénem, és ez a csoda bizony ilyen :)

Először 12 évesen találkoztam az illattal, nagybátyám hozott egy újságot Párizsból, abban volt egy illatminta. Párnám alatt tartottam, naponta ezerszer szaglásztam, szinte másik dimenzióba kerültem szimatolás közben. Addig sírtam érte míg anyuék bementek a boltba, hogy na akkor karácsonyra kapja meg a gyerek ha ennyire imádja, legyen boldog. Mikor kérték a boltban, az eladó hölgy konkrétan leh.lyézte őket hogy mekkora tuskó ötlet már öregasszony parfümöt venni fiatal lánynak. Anyuék elbizonytalanodtak, nem vették meg, ezt az egészet is utólag mesélték.
Mikor egyetemre kerültem, bementem egy douglasbe, hogy én bizony újra megszagolom ha addig élek is. Nem volt kellemes illat, kifejezetten zavart. Csalódottan hagytam ott.

Pár napja megint bementem az üzletbe, igazából rúzst venni, de ha már arra jártam, gondoltam, beleszagolok. Akkor láttam hogy két féle üveg van egymás mellett, az egyik egy fehéres a másik sárga színű folyadékot rejt. A fehér a korábban szagolt éles, durva illat. Na de a sárga, az életem szerelme lett! Fújtam a kis papírra, egész nap azt szagoltam. Másnap fújtam magamra is, ez a végső próba, hajlamos rajtam máshogy mutatni egy illat. Magamon is imádtam. És akárki érezte rajtam, szinte hipnózisban szimatolt, hogy mi ez a jó illat. Néha még álmomban is érzem, annyira rabul ejtett. Szóval a következő fizuból megveszem, és szerintem már sosem cserélem le, annyira egyek vagyunk az illattal.

Röviden : akihez illik, azon fantasztikus lesz és mindenki csodálni fogja. Akihez nem, annak egy vödör WC illatosító is szimpibb lesz, kifejezetten megosztó illat

Update
Bementem megszaglászni mindent, Eau és Eau premiere volt az, amit én hiába szaglásztam, nem tetszett (meg hát az apró betűt már nem figyeltem, nem is értettem, miért sárga az egyik és közel áttetsző a másik :D)

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2018. július 14.

Kellemes, frissítő, könnyed nyári illat, nagyon szeretem