Dorcus

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 45 vétel
Megnézem

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2021. szeptember 23.

Bármennyi csillagot megérdemel számomra ez a termék. Imádom az illatát és az állagát, de ami ennél is sokkal fontosabb nekem, hogy elmúlt tőle az ekcéma a karomon. Volt mikor elcsábultam és ideiglenesen valami mást használtam, de pár használat után el is kezdett visszatérni az ekcémám, így a másik termék a férjemnél landolt :). Úgyhogy nálam ő a tuti befutó, használom a testápolót is. A hajápolási vonal egyáltalán nem jött be nekem sem.
Ja igen, az ára pedig teljesen rendben van, hónapokig elég egy flakon, bár amit nem értek, hogy csak ennek az illatnak az 500ml kiszerelését lecserélték 400ml-re ugyanazért az árért :/.

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush
2020. október 22.

Nagyjából másfél hónapja használom, minden este ezzel mosom le az arcom. Én nagyon szeretem, szuperül tisztítja a bőrt, utána tonikkal szoktam még áttörölni az arcom, és azon már nincs nyoma semminek. Viszont csak a tetejére nyomom a habos arclemosóm, és azzal megyek át az arcomon, így is teljesen jó. Másrészt pedig a szivacsot mindig kiveszem a kis gumi külsőből használat után, és csak következő este teszem vissza, használat előtt. Van mikor még így is kicsit nyirkosnak érzem a szivacs alját, a szilikon külsőben kétlem, hogy rendesen ki tud száradni. Szerintem szuper ez a kis medúza :)

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2017. november 14.

Évek óta ezt használom, néha kipróbáltam mást is ami valahogyan hozzám került, de még a nyomába sem értek. Nagyon szép fekete, és nem az arcomon köt ki nap végére az egész. Szeretem a kialakítását is. Egyszerűen szuper, nekem ez az igazi a szempillaspirálok között :)

1 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ