Dorcus

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 40 vétel
Megnézem

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush
2020. október 22.

Nagyjából másfél hónapja használom, minden este ezzel mosom le az arcom. Én nagyon szeretem, szuperül tisztítja a bőrt, utána tonikkal szoktam még áttörölni az arcom, és azon már nincs nyoma semminek. Viszont csak a tetejére nyomom a habos arclemosóm, és azzal megyek át az arcomon, így is teljesen jó. Másrészt pedig a szivacsot mindig kiveszem a kis gumi külsőből használat után, és csak következő este teszem vissza, használat előtt. Van mikor még így is kicsit nyirkosnak érzem a szivacs alját, a szilikon külsőben kétlem, hogy rendesen ki tud száradni. Szerintem szuper ez a kis medúza :)

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2017. november 14.

Évek óta ezt használom, néha kipróbáltam mást is ami valahogyan hozzám került, de még a nyomába sem értek. Nagyon szép fekete, és nem az arcomon köt ki nap végére az egész. Szeretem a kialakítását is. Egyszerűen szuper, nekem ez az igazi a szempillaspirálok között :)

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2017. január 26.

Ennyi pénzért egyszerűen ajándék :) Szuper az illata, bár nekem se rózsa, se vanília, de imádom. Fel is vásároltam a legközelebbi üzletben a maradékot :)

1 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ