dorcus89

Regisztráció dátuma: 2012. október 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2018. április 8.

Hát ez valami csoda. Használtam a l'occitane kézkrémjét is, de ez sokkal jobb, és az ára a töredéke. Nagyon gyorsan beszívódik és ez az illat, valami csoda. És kétszeri kézmosás után is érzem, sőt annyira intenzív az illata, hogy folyton nézelődök magam köré kinek van ilyen finom illata, de mindig rájövök, hogy nekem. :))
Kicsi a kiszerelés, de 2 hónapig elég volt nekem, főleg utazás közben használtam, amíg beértem a munkahelyemre, szóval szerintem nagyon megéri és extrán táskabarát. Tesztelem a többi illatot is.

Yves Rocher Sensitive Végétal Arclemosó Krém Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Végétal Arclemosó Krém Érzékeny Bőrre
2018. április 8.

Nekem érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm és most így télen elég száraz is, emiatt most nekem nagyon jót tett, bár lehet nyáron már sok lenne a krémessége, zsírossága. Amúgy szerintem egy nagyon jól, egyszerűen használható termék ami szépen leszedi a sminket. Viszont a nagy problémám vele, hogy rettentő gyorsan fogy. Szerintem nem használom 3 hete és már szinte elfogyott, más márkák termékeit jóval tovább használom, így árban nekem emiatt annyira nem jött be. Végszükség esetén, vagy ha hirtelen nem tudok beszerezni más lemosót, illetve utazáshoz például tökéletes.

Yves Rocher Hosszan Tartó Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszan Tartó Hidratáló Kézkrém
2018. április 8.

Volt egy régi yves rocheres kézkrém ami mindig helyrerakta a kezeim így télen, azóta keresem a hasonló párját, de sajnos ez nem az. Szinte semmit nem ér.. még szinten tartó hidratálásra sem jó, pedig rendszeresen használtam. A kisebesedett kezeimet pedig egyáltalán nem hozta helyre. Ami pozitív, hogy gyorsan felszívódik és a kis kiszerelése miatt praktikus a táskában, de ennyi. Sajnos nekem nem jött be.