doreen

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Best View All-In-One Kontaktlencse Tisztító Folyadék

Best View All-In-One Kontaktlencse Tisztító Folyadék
2019. május 25.

2012.okt.: amikor megkaptam a kontaktlencsémet még optic free-s folyadékom volt. ezt ajánlotta az optikus. nem volt vele semmi gond, kicsit drága de ezen kívül semmi. aztán elfogyott, és a rossmann volt a legközelebb. ott vettem egy ilyet. 360 ml volt kb. 1200 ft. hát nevetségesen olcsó az optic free-hez képest. azóta csak ezt használom, semmi gondom nincs vele, teszi a dolgát, tökéletes!

szerk.: Évek óta ezt használom, eddig nem volt vele problémám. Olcsó és jó. Viszont most egy ideje úgy érzem nem tisztít eléggé, homályosan látok. Illetve egy lencsémet ki is kellett dobni, mert hiába tisztítottam annyira szúrt, hogy nem lehetett használni. Nem tudom a folyadék miatt történt-e vagy sem, most kipróbálok egy másikat.

Isana Young Kompakt Púder

Isana Young Kompakt Púder
2019. május 24.

Jók a színek, találtam a téli hullaszínemnek is megfelelőt. Korrektort használok csak ezen kívül. Természetes, egységesebb arcbőrt eredményez. Mattít és tartós is. Egyelőre nem találtam ilyen árban jobbat.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2019. május 24.

Nőies, fűszeres, tartós imádom illat. Ősszel és télen csak ezt használom. Melegebb időben inkább a Femmét.

1 smink