Dorett

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 23.
(!)

Sikerult végeznem a teszteléssel. Sajnos egy csunya kifejezessel kell leirnom: végigkínlódtam magam a tesztelésén. El is magyarázom, hogy miért mondom így. Biztos, egyéni preferencia, meg gusztus kérdése, de én nagyon csalódott voltam, hogy telenyomták az ampullákat nagyon erős illatanyaggal. Ezt én sosem bírtam megérteni, mert ugye az illatanyag az nem hatóanyag, az esetleges allergizáláson kívül sok mindent nem fog csinálni a bőröddel, akkor meg minek kockáztatni. Féltem is rendesen, hogy allergizálni fog valamelyik. Luxusérzetet sem kelt, mert -legalábbis nálam- a túl sok sosem kelti a luxus és elegancia érzetét. Ráadásul felkenés után minden este fullasztó érzés volt az arcomon viselni, és nemcsak az illata miatt. A hatásáról: jól hidratál, teltebbé vált az arcbőröm. A pattanásokat én is tapasztaltam, kicsi pirosak voltak, egyik sem fejlődött fájdalmas hatalmassággá, és néhány nappal a teszt befejezése után el is múltak (sajnos a hidratáló hatással együtt). DE! az Oxygen Plus és a Hydra Plus Active után én másnapra majd kicsattantam. :) Nagyon széppé tették az arcbőrömet, azokból érdemes lenne beszereznem többet sos helyzetekre és alkalmakra. A végére lenne még egy kritikai megjegyzésem: bár az ampullák nagyon szépek, én teljesen meg voltam vele elégedve, a tojás csomagolás szörnyű nagy pazarlás. Egy pici, mondjuk púderrózsaszín, selyemfényű dobozka, amibe éppen beleférnek az ampullák sokkal elegánsabb és környezet barátabb is lenne. Szerintem egy tudatos, modern cégnek manapság már erre is figyelnie kell, hogy elnyerje a tudatos, modern vásárlói elismerését.

MosóMami MM Gold Natur Jojobaolaj

MosóMami MM Gold Natur Jojobaolaj
2018. március 29.

Egy honapja hasznalt, minimalista rutinom: Clinique mild soap-rozsaviz-MM bio jojobaolaj. Sosem volt meg ennyire szep a borom. Nagyon kellemes viselni. :) Nem szukseges alapozo, szinkorrekcio, mert nincs mit korrigalni.

Clinique Facial Soap Mild

Clinique Facial Soap Mild
2018. március 29.

Vegre megtalaltam azt a szappant, amivel a legkevesebb kompromisszumot kell kotnom a romantikus elkepzeleseim teren. :) Veri az osszes drogerias, es natur szappant, es szuper, hogy illatmentes, mert hat hiaba talal az ember csoda natur szappant, ha annak az illata egyszeruen gusztustalan (Najel). Arc-es testapolasra is tokeletes, semmi irritacio, semmi pattanas. Nem zsirosit. A jelen rutinomba ugy epul be, hogy: Clinique mild soap-rozsaviz-jojobaolaj. Arcra, testre, mindenhova. Semmi hamlas, rosacea, pattanas, es ugy helyre rakta a borom, hogy alapozot, Bb kremet sem kell hasznalnom. 💜