Dorett

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló
2022. április 16.
(!)

Köszönöm a tesztelési lehetőséget. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Eü. dolgozó vagyok, sokszor száraz a kezem a folyamatos fertőtlenítésektől. A kiszáradt bőröm egyáltalán nem szívja be, ragadós réteget hagy rajta, amivel semmihez sem lehet jó érzéssel hozzányúlni. Sem a munkahelyemen, sem otthon nem tudtam elhasználni.

Vichy Mineral 89 Hyaluron-Booster Bőrerősítő és Regeneráló Arcmaszk

Vichy Mineral 89 Hyaluron-Booster Bőrerősítő és Regeneráló Arcmaszk
2021. március 23.

Kiváló maszknak érzem. Semmi kiütést nem okozott és szépen hidratál. Nagyon sok folyadék van venne, tocsog a maszk és sok kárba is menne mellette, ezért én általában még fátyol nêlkül is tudom használni másodjára.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 23.
(!)

Sikerult végeznem a teszteléssel. Sajnos egy csunya kifejezessel kell leirnom: végigkínlódtam magam a tesztelésén. El is magyarázom, hogy miért mondom így. Biztos, egyéni preferencia, meg gusztus kérdése, de én nagyon csalódott voltam, hogy telenyomták az ampullákat nagyon erős illatanyaggal. Ezt én sosem bírtam megérteni, mert ugye az illatanyag az nem hatóanyag, az esetleges allergizáláson kívül sok mindent nem fog csinálni a bőröddel, akkor meg minek kockáztatni. Féltem is rendesen, hogy allergizálni fog valamelyik. Luxusérzetet sem kelt, mert -legalábbis nálam- a túl sok sosem kelti a luxus és elegancia érzetét. Ráadásul felkenés után minden este fullasztó érzés volt az arcomon viselni, és nemcsak az illata miatt. A hatásáról: jól hidratál, teltebbé vált az arcbőröm. A pattanásokat én is tapasztaltam, kicsi pirosak voltak, egyik sem fejlődött fájdalmas hatalmassággá, és néhány nappal a teszt befejezése után el is múltak (sajnos a hidratáló hatással együtt). DE! az Oxygen Plus és a Hydra Plus Active után én másnapra majd kicsattantam. :) Nagyon széppé tették az arcbőrömet, azokból érdemes lenne beszereznem többet sos helyzetekre és alkalmakra. A végére lenne még egy kritikai megjegyzésem: bár az ampullák nagyon szépek, én teljesen meg voltam vele elégedve, a tojás csomagolás szörnyű nagy pazarlás. Egy pici, mondjuk púderrózsaszín, selyemfényű dobozka, amibe éppen beleférnek az ampullák sokkal elegánsabb és környezet barátabb is lenne. Szerintem egy tudatos, modern cégnek manapság már erre is figyelnie kell, hogy elnyerje a tudatos, modern vásárlói elismerését.