Dori14

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. február 10.

Borzalmas! Hogy merik erre ráírni, hogy nem ragadós?? Valaki kipróbálta egyáltalán? Az hagyján, hogy arcra kenni egyenesen Isten elleni cselekedet, de még a karomra mázolva is egy átok. Tavaly nyáron próbáltam testre elhasználni, dehát ezt a ragadós fénylős micsodát senkinek nem kívánom a júliusi 35 fokos BKK buszjáraton. Ez max akkor nem csillog úgy mint salamon töke, ha egy kisbaba körömnyit kensz magadra. Próbáltam magammal elhitetni, hogy fú de jó glowy goddess vagyok, de be kellett látnom hogy csak szimplán izzadtnak nézek ki benne.

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2022. február 3.

Szerintem úgy 16 éves korom óta használok minden nap fényvédőt, tehát kb. 6 éve. Sokfélét kipróbáltam már, jelenleg ezt tartom a legjobb ár-érték arányúnak. Sajnos a korona óta sokat drágultak a koreai kencék. Erre a fényvédőre nincsen panaszom, tökéletesen teszi a dolgát. Könnyed, nem tart évekig eldolgozni a megfelelő mennyiséget, nem túl fényes, nem túl matt. Nem hagy fehér réteget, és nagyon jó, hogy van 100ml-es kiszerelés.
Tavaly fordult elő először, hogy nyugati fényvédőt kényszerültem venni (az Eucerin Oil control-ra esett a választásom), hát, közelébe sem ért :( Ahhoz képest hogy oil control a neve, 10x tocsogósabbnak tűnt azzal az arcom, mint ezzel az A'pieuval.

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2022. január 25.

Nekem is nagyon bevált. Már évek óta csak szulfátmentes samponokat használok, és úgy érzem ez az egyik legjobb eddig. Finom illata van, ami mosás után is érződik. Kiválóan tisztít, habzik (de persze tudjuk, a tisztítás nem a hab fokában mérendő, de kényelmesebb érzés használni:)). Már hajmosás közben érződik, mennyire puha és sikamlós hajat varázsol. Zsírosodást nekem nem tolta ki, sajnos én még olyan sampont nem találtam.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ