Dori14

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Imagic Matte Lipgloss

Imagic Matte Lipgloss
2020. július 5.

Nekem a 3-as és 6-os színben van meg, és egyszerűen imádom! :) Olyan kis csodákat lehet ebay-en találni, hogy csak kapkodom a fejem. Nem is tudom drogériában mégis hol találnék ilyen minőségű terméket, ami olcsó. A színük nagyon szép, a 3-as egy tökéletes nude szín, a 6-os pedig mondjuk úgy egy fáradt korall, ha létezik ilyen :D Az applikátorral könnyű dolgozni, épp eleget vesz fel. Nem annyira tartósak mint a Menow folyékony rúzsai, de hát azok lerobbanthatalanok :D A pigmentáltsága nem full 100%, de bőven megfelelő kategória. Nekem sokkal kényelmesebbnek érződik a számon, mint a Menow félék.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2016. július 12.
(!)

A tesztelésen kaptam, annyira sajnálom, hogy nem vált be :(
Az egyedüli dolog amiben jobb lett mint a régi változat az a dizájnja. Olyan kis csinos ezzel a metál rózsaszín-lila kupakkal meg feliratokkal. De sajnos ennyiben ki is merült. A világos árnyalat van a birtokomban, ami a tubusból tényleg elég világoska, de miután eldolgoztam (khmm inkább mondjuk azt, hogy próbáltam eldolgozni, de erre később) egyszerűen elkezdett sötétedni. Köbö vagy 3 árnyalatot. Olyan gyorsan, hogy láttam a szememmel a FOLYAMATOT! WTF?! Na, de lépjünk tovább. Azután, hogy lemaszkíroztam magam sötétre, megnéztem kicsit közelebbről az arcom. Ami undorítóan nézett ki. Foltos, morzsálódó, pórusokba beült alapozó. Hát nem gyönyörű?
Próbálkoztam én ecsettel, szivaccsal, kézzel, lábbal, de nem. Nem lehet szépen felvinni. Pedig van ami gyönyörűen mutat a bőrömön, tehát csak nem bennem van a hiba. Nem értem miért kellett elrontani. :( A régi milliószor jobb. Nem is tudom, másoknak ez hogy válhatott be. Mondjuk nekem is tűrhetően nézett ki, úgy 4 méterről.
Még próbálkozok.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. május 1.

Könnyű, azonnal beszívódó szérum tele fincsi összetevőkkel. Először úgy voltam vele, hogy úristen én csiganyálat meg méhmérget kenegessek magamra? De aztán mondom, egye fene. És milyen jól tettem! Szépen hidratál, segít gyógyítani a pattanás okozta sebeket és levinni a gyulladást. Egy pumpálásnyi elég az egész arcomra, így elég sokáig ki is tart.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ