dori1993

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél
2018. július 31.
(!)

Tesztelésre kaptam két illatot is, Gránátalma&áfonyásat és Hibiszkuszosat. Nem érzek hatalmas különbséget az illatuk között, főleg alkohol szaguk van (mint minden kézfertőtlenítőnek). Teszik a dolgukat, nem ragad használat után a kezem, tisztábbnak érzem őket. Nem mondanám, hogy más fertőtlenítőnél jobbak lennének, de tudják amit egy kézfertőtlenítőtől én elvárok, szóval mehet az 5 csillag :)

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2018. július 1.

Imádom <3 Mindennapokra is tökéletesen használható, szuper krémes, pigmentált gyönyörűség. És mióta van európai honlapja a Morphe-nak, tök könnyen beszerezhető, nagyon hamar megérkezik, és nem vámolnak meg (és a 10% influencer kódok is használhatók)!

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2018. március 15.

Rose gold árnyalatban szereztem be, nyilván én is a hype miatt, ami körülötte van :) Nagyon szép fénye van, egyáltalán nem csillámos. Maga a termék textúrája is nagyon krémes, puha, tényleg tetszik. Az egyetlen dolog, ami miatt levonok egy pontot, hogy én ennél sokkkkkkkal metálosabb finisre számítottam. Amit láttam videókban, fotókon, tényleg egy suhintásra vakító highlighterre számítottam, ez meg szerintem tök természetes, minden nap hordható cucc (ami lehet pozitívum is!).Mindenhogyan próbáltam felvinni, azt hittem csak én vagyok béna, de tényleg egyáltalán nem olyan vakító nekem, mint amit látni máshol :D (vagy pedig az az elméletem kerül újfent bizonyításra, hogy a Magyarországra érkező termékek egész egyszerűen rosszabb/más minőségűek, mint a külföldön kapható társaik, és amiről a youtuberek beszélnek, szimplán az itthon kaphatónak egy jobb/fényesebb változata).