dori96

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz

Balea Színvédő Hajbalzsam Gránátalma és Gojibogyó Kivonattal

Balea Színvédő Hajbalzsam Gránátalma és Gojibogyó Kivonattal
2019. október 6.

Már más a csomagolása.
Pár hónapja használom a samponjával együtt. Teljesen rendben van, nem kopik a festék és jól karban tartja a hajam is. Nem zsirosodik jobban, könnyű fesulni stb.

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték
2019. október 6.

Miután a kedvenc drogériás hajfestékem már dobozonként 2 ezerbe kerül, így próbáltam egy olcsóbb alternatívát keresni.
Erre esett a választás, mokkabarna színben.
Teljesen elégedett vagyok. Könnyű volt felvinni és olyan szint kaptam, mint vártam. Színvédő sampont és balzsamot használok (azok is dm saját márkásak) , így semennyit nem kopott a szín, több hét után sem.
Nem száradt ki a hajam, nem hullott.
Szóval tényleg minden téren rendben van és nagyon baráti az ára.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. július 22.

Az elején bevált, egész nap tartotta magát, egyáltalán nem volt izzadság szagom. Meg is rendeltem másik illatban, úgy terveztem hosszú távon ennél maradok.
Viszont néhány hét után (napi 1x használat után) hirtelen vörös, égő, hámló, sebes foltok jelentek meg mindkét hónaljamon.
Azonnal abbahagytam és elkezdtem hidratálni, de így is nagyon szenvedek, nem akar elmúlni.
100%, hogy ettől a terméktől alakult ki, semmi mást nem használtam az utóbbi időben ezen kívül.
Lentebb olvastam, hogy sokan jártunk ugyanígy. Fogalmam sincs, hogy miért nem tesztelték jobban, mielőtt forgalomba hozták. Vagy miért nem változtatnak azóta az összetevőkön a vélemények hatására.