Doribella

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Filorga Flash-Nude Fluid

Filorga Flash-Nude Fluid
2019. november 7.

Életem eddigi legszörnyűbb smink-tapasztalata. Pár napja bementem a Douglasba, mert nagyon hosszadalmas interneten való keresgélés és utánaolvasás után - abban a témában, hogy megvegyem a tökéletes alapozót -, kiválasztottam 3 nagyon jó eredményt elért márkát, amikből szerettem volna a színeket élőben tesztelni. Pechemre egy nagyon rámenős eladót fogtam ki, aki igazából tudomásul sem vette, hogy én mit kérek, viszont közölte, hogy ez lesz a tökéletes alapozó, mármint a Filorga. Azonnal felkente a kezemre. Kicsit meglepődtem, hogy csak 2 színben létezik. Nem hiszek benne, hogy a hófehértől (például én) a csokoládébarnáig mindenkit le lehetne fedni 2 színnel. Mivel utálok a neonfényű üzletben, előttem többször használt ecsettel próbákat folytatni, kértem egy kis tesztet belőle. A Douglasban legalább még nem tilos. Ma eljött a napja, hogy kipróbáljam és döbbenetes eredmény született. A világosabb szín is nekem kicsit sötét volt, ezt sejtettem. Fél óra után olyan fura érzése volt az arcomnak, mintha feszülne, vagy csípne. Odamentem a tükörhöz és kiugrottak a szemeim a helyükről. Láng vörös foltok lettek az arcomon. Azonnal lemostam egy kíméletes lemosóval és azóta is hűtöm az arcom. Úgy néz ki, mintha savas kezelést kaptam volna!!! Lángvörös és ég!!! Azt javaslom mindenkinek, hogy tesztelje az alapozót, mielőtt megveszi! Lehet, hogy másnál is okoz hasonló reakciót ez a különben igen drága sminktermék.

NOTE Cosmetics Perfecting Contouring Powder Palette

NOTE Cosmetics Perfecting Contouring Powder Palette
2019. november 2.

Csodálom, hogy én írom az első véleményt. Ezek szerint nem olyan ismert, vagy közkedvelt, pedig egy nagyon jó termék. Nekem a világosabb 01-es árnyalat van meg a por állagú verzióból (létezik ugyanez krémes kivitelben is). Ez az első termékem a NOTE márkától, a testvérem beszélt rá, aki minden kozmetikumban otthon van. Nagyon világos bőrű vagyok, ezért kicsit féltem a kontúrozástól, mivel semmiképpen sem szerettem volna feltűnő transzvesztita-show jellegű kontúrozást, csak éppen egy leheletnyi természetes arcformázást. Azt a típusú sminket preferálom, amikor nem az süt kilométerekről, hogy valakin egy kiló sminktermék van, hanem még közelről is azon töri a fejét a szembenálló, hogy vajon mitől ilyen szép az illető. Ezzel a púderrel sikerült megtalálnom, amire vágytam. Nagyon könnyű vele dolgozni, fokozatosan emelhető a szín, éppen amennyit látni szeretnénk. Ecsettel viszem fel az arcomra, főként a sötétebb színt használom az arc oldalához, a középsőt a hajtövekhez, a világosat pedig a kiemelendő részekre. Fontos megemlíteni, hogy nem csillámporos, nagyon finom matt textúrájú, ami számomra plusz pont. Klasszikus finom, nosztalgikus illata van, egyszerű szép doboza, amit könnyű felnyitni. Ez utóbbi nevetségesnek tűnő érv, de én már sajnos törtem össze azért sminket, mert olyan rossz nyitója volt, hogy a nagy nyitási manőverben végül kiesett a kezemből... Az ára pedig kifejezetten az elfogadható kategóriába sorolható.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. október 31.

Megdöbbentő, hogy ebben az árkategóriában ilyen jó legyen egy termék. Már másodjára vettem meg. Könnyű viselet, jól lehet vele dolgozni, szép a színe és tartós, nem ül be a ráncokba.