Doribella

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Aerin Lauder Rose De Grasse Joyful Bloom EDP

Aerin Lauder Rose De Grasse Joyful Bloom EDP
2023. november 29.

Nagyon finom, nőies, rózsás illat. A hatása nem drámai, inkább kellemes. Egyszerre tűnik komplikáltnak, mégis letisztultan egyszerűnek ez a parfüm. Kifejezetten tartós, a ruhákon is napok múlva is érezhető. Sajnos Magyarországon nem kapható, Ausztriában is csak kiemelt parfümériákban, szóval vadászni kell. Árban borsos. Különben nagyon hasonlít Paul Smith Rose parfümére, ami azért jóval kedvezőbb árú, igaz már az sem nagyon kapható...

Kiko Dolce Diva Protecting Lip Balm SPF20

Kiko Dolce Diva Protecting Lip Balm SPF20
2023. augusztus 6.

Imádom! Egyszerűen tökéletes. Remek állag, jól kenhető, fennmarad az ajkakon, ápol. A csomagolása (mágneses tok!!!) pedig annyira luxus, hogy a high-end márkákkal vetekszik.

Clarins Ombre 4 Couleurs

Clarins Ombre 4 Couleurs
2023. április 26.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjpalettát. Először is egy jó méret, ami utazáshoz is tökéletes, masszív szép, jól nyitható tokja van. Aztán a minősége valami fantasztikus. Talán ez az egyik legkevésbé összeállós/beállós szemhéjpúderem. Sok high-end márka terméknél is a nap közepére-végére összegyűlik a festék a hajlatokban és egy megviselt elmászott massza lesz a sminkből estére. Ez meglehetősen büszkén állja a hosszú strapát is. A színei nagyon szépek, jól összeállítottak. Nekem a Flame Gradation fantázianévre hallgató verziója van meg, ami első ránézésre sokkal vadabbnak tűnik, mint például a Nude vagy a Rosewood Gradation, mégis kiválóan használható, nagyon eltalált színkombináció. Nagyon fehér bőröm van (és kék szemem), sok palettával jártam úgy - többek között a híres Charlotte Tilburyvel! - hogy ezek a vöröses/sárgás/barnás színek felkenve úgy néztek ki a szememen, mintha egész éjjel csak zokogtam volna. Ennél az egy összeállításnál tapasztaltam azt, hogy annyira jól kimért a hideg-meleg árnyalat a színekben, hogy a ránézésre "meredek", bevállalósabb vöröses színkombó is valami csodaszép a szemen, akár erősen, akár csak halványan alkalmazva azt. Engem nagyon megnyert, bátran ajánlom másnak is.
UPDATE: Magát a terméket nagyon szeretem, de körülbelül fél év használat után azt vettem észre, hogy a tégely teteje elkezdett kopni, pörög le róla a festék és a felírat. Annak ellenére, hogy ideális körülmények között, védve tárolom, nem dobálom és ütlegelem, most már nagyjából egy ócska kínai kozmetikum látszatával bír. Ez persze a vele elért hatást nem befolyásolja, de ebben az árkategóriában vérlázítónak találom.