Doridia

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Image Skincare Prevention +

Image Skincare Prevention +
2020. október 9.

Bevallom elég szkeptikusan álltam a termékhez, mert a PC színezett fizikai fényvédője nálam az etalon. Most már két kedvencem van! :-) Gyorsan beszívódik, a fehér réteg teljesen eltűnik és egy nagyon selymes bőr a végeredmény. Nagyon jól hidratál és nincs zsírosító hatása. Igen az ára elég húzós de az egyetlen termék amit testre kenve is el tudok viselni és egyszer sem égtem le vele. Ha még lenne színezett változata is az csúcsszuperkirálytökállat lenne! Így ősztől-tavaszig a színezett PC 30-as, tavasztól-őszig az Image 50-es.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. október 9.

Én is az itteni szuper vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam! Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, finom, nem tolakodó illata van, kiadós, már vagy másfél hónapja használom napi rendszerességgel és alig fogyott belőle. Mindent tud amit egy kézkrémtől elvárnék viszont szerintem is inkább megelőzésre való.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2020. július 7.

Szuper kis ajakápoló! Illatmentes, kellemesen hidratál, nincs olyan érzése az embernek, hogy a termék "ül" a száján. Kellemes viselet és persze az aduásza, hogy magas fényvédelemmel véd is!