Doridia

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Rozmaringolajos Hajpakolás

Aromax Rozmaringolajos Hajpakolás
2023. december 4.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket és mivel volt még egy másik termék amit használtam csak most került sorra. Túl vagyok már pár alkalmon, hogy véleményt tudjak írni.
Az adagoló nagyon szuper lett volna ha csőrös, így az adagolása picit nehézkes. Nagyon szerettem az élményt amit a fejmasszírozás nyújtott, persze bármikor megtehetném de most legalább volt okom rá.:-) Általában 2-3 órát hagytam a hajamon zuhanysapkában a használatakor. Az illata tetszett nem tolakodó, lemosni kicsit szintén nehézkes, de időnként használok a normál samponok mellett mélytisztító sampont is, és ezekre az alkalmakra időzítettem a használatát. Sajnos még így is elmondható, hogy olyan érzésem volt, hogy nem tudtam rendesen kimosni a hajamból. Vékony szálú, lelapuló, festett hajam van. Emiatt az utolsó alkalommal - bár nagyon szerettem a fejbőrre masszírozós érzést - inkább csak a hajhosszra vetettem be. Egyébként puha lett tőle a hajam, viszont a fejbőrre gyakorolt hatásáról nem tudok beszámolni és a későbbiekben sem alkalmazom a hajtöveknél. Elhasználom de nem fogom újra vásárolni, mert bár rendben van a termék én egy kevésbé időigényes, praktikusabb csomagolású és kevésbé "nehéz" hajápolót használok hosszútávon szívesen.

Urtekram Nordic Berries Shower Gel

Urtekram Nordic Berries Shower Gel
2023. október 26.

Nagyon sokáig kerestem míg végül hozzá jutottam és hát sajnos nagy csalódás volt. Én semmilyen gyümis illatot nem véltem felfedezni, sőt, konkrétan büdösnek éreztem. Nem kizárt, hogy az én készülékemben van a hiba, végül kézmosónak elhasználtuk, meghagyom másnak kedvencnek. :-)

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2023. október 26.

Sokáig a Versace Crystal Bright volt a kedvenc de csak EDT volt és nem is az a wow faktoros illat csak a kellemes kategória. Aztán egy ajánlás hatására megvettem úgy, hogy még csak meg sem szagoltam előtte. :-D Szeretek veszélyesen élni. És hát na. Imádtam (pont elfogyott), imádom! Az első EDP-m, vagyis a tartóssága is nagyon tetszik és nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Akárhányszor viseltem mindig volt valaki aki kérdezte, hogy mi ez a nagyon fini illat. :-) Tudom nem egy kategória de ő a második parfüm amit ennyire "Diásnak" érzek, az első Gabriela Sabatini Bolero-ja volt. Sajnos utóbbit már nem lehet kapni.