Doridia

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2022. március 17.

Jöttem jó véleményt írni, szuper kis termék. Természetesen hullámos hajam frissítésére használtam és beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Nem volt szöszös a hajam, nem tolakodó az illata, nem ragacsos és nagyon szép hullámokba rendezte a hajam. Nem mellesleg CGM rutinba beilleszthető. Eredeti funkcióját tekintve nem próbáltam - hővédő - de így is maximális pontot kap mert hajformázóként zseniális!

Catrice Sheer Beautifying Lip Balm

Catrice Sheer Beautifying Lip Balm
2021. június 7.

A 10 Flirty Rose árnyalatot szereztem be. Nagyon szépen megszínezi az ajkakat, viszonylag tartós is (az első evésig, ivásig) de nem igazán hidratál. Elhasználom de nem fogom újra vásárolni.

Planeta Organica Tusfürdő Energy Bomb

Planeta Organica Tusfürdő Energy Bomb
2021. június 7.

Nagyon szuper tusfürdő. Tetszik az állaga, könnyen le lehet mosni, nem habzik túlságosan, nem szárítja a bőrt és isteni mandarin illata van. Imádom a citrusos illatú kozmetikumokat, engem ezzel mindig le lehet venni a lábamról. Nehéz jól eltalálni a citrusos illatokat, hogy ne legyen wc illatosító fíling de szerintem ez esetben sikerült. Szuper a csomagolás is. A refresh-re még szerintem lecsapok ha ez elfogyott, mert jókat olvastam róla de ő is bármikor újravevős! :-)