dorigavran

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2013. december 19.

Ő volt az első úgymond szemöldökkorrigáló termékem, szóval nincs összehasonlítási alapom, de amire nekem kell, arra megtette a hatását. Természetes érzetet kelt, könnyű felvinni és eldolgozni. Bár én nem a benne lévő ecsetet használom, hanem az essence szemhéjtusecsetét, azzal sokkal könnyebb a dolgom. (: A problémám az vele, hogy a két szín elég közel áll egymáshoz, nincs túl nagy különbség, szerintem a világosabb lehetne kicsit világosabb. Másrészt elég kényes termék, nem igazán bírja az utazást és a pakolgatást, szinte már a 2. alkalommal amikor használtam kiesett majdnem a fele... Ezek ellenére rendkívül praktikus, elég csak őt magaddal vinned valahová, nem kell plusz tükör, vagy szemöldökcsipesz (:

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2013. december 19.

A szürkét használom már évek óta, nagyon sokáig elég, pedig minden nap használom. Elég rövidek a szempilláim, de szép hosszúak és íveltek lesznek tőle. Egy kicsit csomósodik, de csak minimálisan. Általában csak szempillaspirált teszek fel reggelente és bőven elég, nagyon tartós (:

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer
2013. december 19.

Reggel- este használom sminklemosás után, néha helyette. Jól tonizál, kellemes illata van, kicsit folyós. A hibája az, hogy nem tart sokáig a hatása, 1-2 óra. Akinek normál bőre van, annak ajánlom, lemossa a szennyeződéseket, de sajnos az én kombinált, inkább zsíros bőrömmel nem tett csodát. Hasznosnak mindenféleképpen hasznos, de nem venném újra.