doriihoran

Regisztráció dátuma: 2019. június 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Professional Keratin Heat Protecting Spray

Cien Professional Keratin Heat Protecting Spray
2020. május 12.

Én évek óta használom, sokkal könnyebben formázható a hajam. Ha lefújom vele, elég kb 2x átmenni a hajvasalóval a tincseken, és már jó is. Nélküle viszont sokkal időigényesebb és valószínű sokkal jobban roncsolom is a hajam. Plusz amit hozzátennék, nekem borzasztó makacs a hajam. Hullámos, száraz és töredezik. Mindennap szükséges volt, hogy vasaljam, de mióta ezt használom hajmosás után 1 alkalommal kivasalom a frizurám és a következő hajmosásig egyenes marad.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2020. május 12.

Fésülködéshez nagyon szeretem használni, sokkal könnyebben ki tudom szedni az esetleges gubancokat. Viszont nem vettem észre, hogy hosszútávon feltöltené a hajam "pro-keratinnal és tápláló shine-care szérummal". Fésülködéshez tökéletes, de én e mellé még használok argánolajat is a hajamra. Nem igazán táplál.

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15
2019. július 22.

Sokadjára rendelem meg, mivel nekem az alapozó nagyon eltömíti a pórusaimat és borzasztóan kipattogok, ez viszont olyan szépen letisztítja a bőrömről a pattanásokat, hogy öröm nézni. Kényelmes viselni, eléggé tartós a bőrömön, az edzéseket is simán kibírja. A light árnyalat tökéletes a bőrömhöz. Persze én is púderezem a hosszabb tartósság érdekében, de önmagában is tökéletes.