Best of Beauty 2019

Dorika78

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 1.

Ennyi pénzért...
Tegnap vettem meg ezt a szuper terméket, és azonnal ki is próbáltam.
A fedése sokkal, de sokkal jobb, mint az átlagos drogériás korrektoroké, nagyon kellemeset csalódtam.
A színe (01)számomra tökéletes, egy árnyalattal világosabb mint a bőröm. A szem alatti karikákkal csodákat
tesz, imádom.
Bőrhibákra is megfelel, szépen eltünteti őket.
DE.
Mivel nekem nagyon érzékeny bőröm van, azonnal csípni kezdte a szemem ( amikor a szemem alá kentem). Tippem sincs, hogy minek kell ilyen illatosnak lennie! Először nagyon zavaró, de meg lehet szokni.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. március 1.

Nagyon nehezen sikerült hozzájutnom, és lehet, a jó vélemények miatt egy kicsit túl sokat vártam tőle.
A sweety árnyalat van meg, de én sokkal sötétebb színre számítottam. Annyira nem jön be ez a rikító rózsaszín szín, azt hittem "természetesebb" lesz.
Először is, a szájkontúr ceruza egyszerűen RÉMES. Már-már túlságosan krémes, és amikor ki akartam hegyezni, majdnem idegbajt kaptam.
Rendesen a negyede maradt meg, mire normális hegyet tudtam neki varázsolni! Állandóan letört, a végén azt hittem kidobom a fenébe.
Aztán mikor magát a rúzst felkenem, nekem beleül a ráncokba, és több réteget kell felvinnem, hogy megkapjam a várt eredményt.
Tartósságában is többet vártam, egy idő után mintha "krémesedni" kezdene, eltűnik a matt hatása, és ha hozzáér valamihez a szám, persze hogy ott van a rózsaszín mindenhol...
Sokkal, de sokkal többet vártam tőle, többet biztos nem veszem meg.

Max Factor Bronzosító

Max Factor Bronzosító
2017. február 18.

Az első bronzosítóm az Essence-től volt, és meg kell hogy mondjam, a legújabb kedvenc márkám lett a MaxFactor. Fényévekkel jobb, mind pigmentáltságában, színében, tartósságában.
Az első használatkor kicsit soknak éreztem, de rájöttem, hogy csak én használtam rosszul, mert az Essence miatt nem vártam ilyen erős színt. A csillámok nagyon tetszenek benne, bár alig látszik, amikor felviszem, de ez nem hátrány, hanem inkább előny.
Én egy sima, egyszerű, ferde ecsettel szoktam felvinni (RT), és tökéletesen tudom használni, de a színekkel még mindig egy kicsit játszadoznom kell,hogy ne legyen túl erős/gyenge.
Szóval az előnyei:
- nagyon pigmentált
- rengeteg van a csomagolásban, így az biztos, hogy sokáig fogom használni
- az apró csillámok elragadóvá teszik a bronzosítót
- egyszerű a felvitele
-nagyon szépen el lehet dolgozni
- természetes hatást lehet elérni vele
Hátrányok:
- néha már-már túl erős, épphogy oda kell érinteni az ecsetet, különben rengeteget visz fel
- a csomagolása nem a legpraktikusabb