dorisz93

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2018. augusztus 26.

Életem egyik legjobb hajpakolása, nagyon puha lett tőle a hajam, isteni illata van. A hajtöredezést nyilván ez sem tudja visszafordítani, de ahhoz eléggé ápol, hogy ne rosszabbodjon a helyzet. 3x vettem újra egy huzamban, de néha mindig elfog a kísérletezési vágy, így most nem ezt használom, viszont még visszatérek hozzá, az 100%.

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás
2018. augusztus 26.

Nálam közepes teljesítményt nyújt, volt már jobb pakolásom is, ami puhábbá tette a hajamat, viszonyítási alappal inkább ahhoz mérem. Az illata nem rossz, viszont kicsit már zavaróan gejl.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2018. július 26.

Valami borzalom! Egyáltalán nincs érzékeny bőröm, de ez annyira csípi a szem- és orrkörnyékemet, hogy elsőre el sem hittem, és azóta minden nap, sőt még az anyaga sem a legjobb, nagyon dörzsöli a bőröm. A szempillaspirált amúgy jól leszedi, de az alapozómaradványokat valahogy csak tologatja ide-oda. 1 hónapot töltök Németországban, ezért hoztam csak el, hogy itt végre elfogyjon, most már a csomag végén járok. Viszont egy valamit nem tudok neki felróni, ami az ilyen nedves kendőknél legtöbbször előfordul, hogy elveszítik a nedvességet a végére... na ez nem, bár lehet, hogy az is közrejátszik, hogy mindig gondosan, szinte légmentesen lezárom.
KM beauty boxban volt, magamtól biztos nem vettem volna meg, amúgy sem tetszik az ilyen sminklemosó kendők koncepciója, maradok inkább a jól bevált micellás víz-vattakorong kombónál.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ