dorisz93

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2021. október 13.

Az én bőrtípusomnak az Eucerin Sun Oil Control SPF 50 az etalon, de mivel hiánycikk, kénytelen-kelletlen másik fényvédő után kellett néznem. Erre esett a választásom. Nagyon folyós, ezáltal sokszor túllövöm a mennyiséget, így kicsit nehezen szívja be a bőröm, egy vékony fehér réteget hagy maga után, és hiába a dry touch formula, rajtam nem lesz matt, inkább fénylek, mint egy diszkógömb, és le kell púderezni. Néhány szérumommal sem kompatibilis, kukacosodik felettük. Irritációt nem okozott, a szemkörnyékemet sem bántja. Nem rossz termék, de számomra a legfontosabb szempont az alapvető védelem mellett, hogy ne csillogjak tőle.

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó
2021. szeptember 22.

Nem tudom, csak bennem lehet-e a hiba, a jó értékelések miatt vettem meg a lerobbanthatatlan SkyHigh spirál könnyebb eltávolítása érdekében. Előtte a Garnier olajos, kétfázisú micellás vizét használtam, hatékonyság szempontjából ugyanolyan jók, de amíg az nem bántotta a szemkörnyékemet, ez iszonyúan csípte, pedig nincs érzékeny bőröm.

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2021. szeptember 1.

Csodálatosan szép pillákat lehet vele csinálni, extra tartós, de a leszedése elég küzdelmes, sokszor még olajos lemosóval is sikálni kell.
Nekem a második réteg már kicsit összetapasztja a pilláimat, de ez még nem okoz zavaró látványt számomra.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ