doritect

Regisztráció dátuma: 2020. január 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2020. január 16.

Genetikailag extrém száraz bőröm van és napi rendszerességel kenegetem magam, így az évek során jó sok testápolót elfogyasztottam már. Sok évbe telt, mire rájöttem, hogy annak ellenére, hogy száraz bőrre a legtöbb márka zsírosabb és nehezebb krémeket fejleszt, mégis a könnyedebb formulák tudják igazán mélyen és hosszantartóan hidratálni a száraz, kirepedezésre és hámlásra hajlamos bőrömet.
Így számomra ez a testápoló egyáltalán nem vált be hosszú távon. Az állaga nagyon zsíros, ragacsos érzetet ad, az illata nekem túl parfümös. Egyszerűen kellemetlen érzés a bőrömön, valahogy én a hűsítőbb és hígabb lotion állagokat igénylem.
Ennek ellenére sarokra és könyökre el tudnám képzelni, ha az illata nem zavarna ennyire.

Aritaum Ginger Sugar Overnight Lip Mask

Aritaum Ginger Sugar Overnight Lip Mask
2020. január 16.

Nagyon cserepesedésre hajlamos a szám, így minden este használom már jó pár hónapja. Reggelre sokkal puhábbak lesznek az ajkaim tőle és én a ragacsos állagát és az illatát is imádom! Engem a sprite-ra vagy a bitter lemon-ra emlékeztet :D Nem egy csodaszer, egy használat után ne várjunk hatalmas változást, de rendszeres használat mellett szerintem nagyon jó éjszakai ápoló :) Az ára szerintem rendkívül baráti, mert rengeteg van egy tégelyben.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. január 16.

Alapvetően száraz bőröm van, így leginkább a védőréteg erősítő hatása miatt szereztem be, de a használatával a rosszabb-stresszesebb időszakokban jelentkező egy-egy pattanásom is megszűnt. Imádom az állagát, remekül beilleszthető egy rétegzős rutinba és a hidratáló hatása is tökéletes!
A párom kombinált bőrével szintén csodátt tett, sokkal szebb neki is a bőrképe, illetve ritkábban jönnek elő pattanások az arcán.