Dorjee

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2020. május 12.

Gyönyörű csomagolásban egy számomra borzalmas illat. Olvastam, hogy friss, uniszex, meg egyéniség, emlékek, stb. Hát nekem nem. Konkrétan a kórházi, vagy fogászati fertőtlenítőre emlékeztet, hideg, szúrós, hányingerkeltő. Fél óra múlva a kissé pállott, öreges feeling is megjön hozzá. Ajándékba kaptam, de képtelen vagyok magamra fújni. Viszont tartós nagyon, még szappannal lesúrolva, átrémezett bőrön is átérződik. Biztos van, akinek bejön, parfüm kérdésben nem lehet egységes álláspont.

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk
2020. január 31.

Most vettem újra, nekem nagyon bevált. A kezem mellett a lábamat is ezzel kenem, mivel nagyon száraz a bőröm. Hamar felszívódik, puha lesz tőle a sarkam is. A repedező, töredező körmeimet is rendbetette, igaz, pakolásként tettem a körmeimre. Egy jó, mindennapi kézkrém, kedvenc lett. Igen, van egy kis kecskés illat benne, de nekem nem zavaró. Kedves emléket idéz, gyerekkormban sokat játszottam a szomszéd kecskéivel :)

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2019. október 17.

030 pink van meg. Kicsit csípi a szám a mentol, színe nem sok van. A fénye szép és tartós. Egyszeri vétel, többet nem venném, meg, de elhasználom.