Dorka93

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. március 14.

Nagyon tetszik, a barátommal együtt használjuk és nagyon jól működik és mennyiségét tekintve rengeteg. :)

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. június 30.

Mindig foglalkoztatott az, hogy a barna hajamat kicsit világosítsam, így kapva az első pozitív itteni vélemények hatására megvettem a 02-est mert a boltba 03, és 02-es volt és a nagy akarat meg a kíváncsiság legyőzött.. majd jóó lesz címmel... Hajam hát középig érő, vastagszálú, teljesen egyenes és inkább sötétbarnának nevezhető nagyon nagy mennyiségű de szerettem a színét meg a fényét.
Eredmény: hajam jelentősen kivilágosodott de nem egységesen világos de így is tetszik olyan karamellának nevezném szóval világos! Főleg természetes fénynél nagyon látszik a változás, mindenki kérdezi, hogy festettem a hajam?
Vörösséget nem tapasztaltam eddig ezért is hagyom kicsit mert kíváncsi vagyok rá, és reménykedem h nem vörösödik be..

UPDATE:
:) Régebben írtam már róla, így bő egy év használat után tudok véleményt mondani. Nekem alapból festetlen egész sötét barna egyenes vastag szálú hajam van és nagy mennyiségben, amit kicsit változtatni szerettem volna de nem akartam valami drasztikus festést mert hát gyorsan is nő így mehettem volna folyamat festetni, otthon meg hát izé kössz nem., Így tavaly tavasszal találtam ezt a zselét.
A hajam jelenleg nagyon világos barna de rengeteg színárnyalattal, a hajam alsó rétegei sötétebbek ez a nap miatt is beírható, hogy azokat a rétegeket nehezebben éri, a szárítás mellett sem világosodtak azok jobban. Inkább javaslom napozással szárítani a hajat, nekem az hatásosabb.. Én úgy szoktam használni hogy nyomok a tubusból a kezembe és szépen eloszlatom a hajamon.. 1 tubus 4-5 alkalom nekem így nem igazán értem, hogy tudjátok elhasználni a fele tubust egy alkalommal vagy már szabályosan folyhat a zselé akkor már a hajról, szerintem az a lényeg, hogy szépen mindenhova jusson és érzed is hol nedves hol nem a haj. Én mosás előtti napon szoktam felkenni, és nagyjából egy napot van rajta. Lemosáskor figyelek, hogy ilyenkor sokkal több ideig hagyom rajta a balzsamot és kiöblítés utáni balzsammal is bőven kezelem, így mérséklődik a szárítás.
Ha nem szárítana maximális pont lenne, de így 1 csillag le. :) de én szeretem.. :)

Oriflame Professzionális Sminkszivacs

Oriflame Professzionális Sminkszivacs
2015. szeptember 4.

kicsit mindig kétkedve néztem a blenderes videókat.. áh én ezt ecsettel és az ujjaimmal megoldom.. :D Megrendeltem és imádom.. :) nagyon szépen eldolgozgató vele akármi.. :) alapozó, korrektor, highlighter.. :) csak ajánlani tudom.. Mosás: én antibakteriális mosóval mosom kb egy nap alatt rendesen megszárad.. :)