DorkaR

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2019. március 25.

Szeretem az illatát, de sajnos 1 óránál nem érződik tovább, akármennyit fújok belőle, se bőrön, se ruhán... A Douglas-ban előtte többször kipróbáltam, akkor tartósabb volt. Jeleztem is feléjük, de nem tudtak mit kezdeni ezzel. Így szegény parfümnek, most leginkább csak a formatervezését élvezem. Egyébként azt mondanám, hogy a Chanel parfümök kistestvére, kevésbé karakteres, de számomra ettől függetlenül kellemes. A tartósság miatt viszont sajnos le kell pontoznom.

Lanvin Jeanne Lanvin

Lanvin Jeanne Lanvin
2019. március 25.

Számomra az egyik legnagyobb parfümszerelem! Az én bőrömön tartós, kellemes és szerintem kifinomultan visszafogott. Körülbelül 8 éve az egyik állandó illatom és mivel nem túl gyakori, az ismerőseim ezt már velem azonosítják. Egyébként sokszor idegenek is megkérdezik, hogy milyen illat van rajtam, mert tetszik nekik és nem jön szembe állandóan az utcán, mint mondjuk egy Giorgio Armani Sí. Viszont sajnos egyre kevesebb helyen lehet kapni.

Gisou Honey Infused Hair Oil

Gisou Honey Infused Hair Oil
2019. március 25.

Nekem bevált! Fantasztikus illata van, nagyon exklúzív a csomagolása és a benne lévő olaj is tudja a dolgát. Viszonylag kevés elég belőle egy-egy használat alkalmával. Csak sajnos az ára elég borsos, így amiatt nem 5 csillag.