dorkaww

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2020. május 16.

Eléggé semleges a véleményem vele kapcsolatban. Se nem rossz de se nem akkora nagy wow hatás. Közepes szempillaspirálnak mondanám. Túl nagy változást nem hozott a szempilláimnak, ezért az árért többet vártam volna. Arról pedig ódákat tudnék zengeni, hogy mennyire NEM okozott emelést és göndörítést.

Nina Ricci Nina Rouge EDT

Nina Ricci Nina Rouge EDT
2020. május 16.

Nem értem a negatív kritikákat a parfümmel kapcsolatban. Én szerintem egy nagyon kellemes, üde, nyárias, gyümölcsös illat. Akárhányszor ez van rajtam mindig megdicsérnek, hogy milyen jó illatom van. Tartóssága több órán át tart, nem gyomorforgató. Illatmintaként kaptam egy másik vásárlás során és nem sokkal később be is szereztem. Azóta is 'it' kelléke a parfüm szekciómnak.

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2020. május 16.

Az infallible 24h fresh wear alapozóval nagyon szépen együttműködik, mondhatni kiegészítik egymást. A textúra sűrű krémes, gyorsan szárad, ezért érdemes mindig csak arra a területre tenni,amivel épp foglalatoskodunk mert ez tényleg iszonyat hamar szárad! Beauty blenderrel szoktam bedolgozni ütögetős mozdulatokkal. Nem szárította se a szemkörnyékem se az egyéb területeket ahova kentem belőle. Fixálással egész nap tartós, ráncokba nem ül be vészesen szépen korrigálható. Alapvetően csodaszer, 5 csillag az egyetlen problémám vele a színskála. Az ivoryt vettem meg elsőre de attól olyan voltam mint a fehér vakolat. Utána beruháztam a cashew-színre ugyanis a csomagolás alapján megfelelő színnek kellett volna lennie. Nos, ez már egy fokkal jobb de még mindig elég világoska, úgyhogy a színekkel óvatosan !!! Ezért ugyan nem vonok le csillagot de nem árt egy színnel sötétebbet venni mint amit alapból használnánk !

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ