dorkaww

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2023. szeptember 17.

Én sajnos azok táborát vagyok kénytelen gyarapítani, akiknek nem jött be ez az alapozó. Kombinált bőrrel rendlkezem, t zónában elég zsíros résszel. Az itteni vélemények alapján vettem meg még anno 2 (!) éve, azóta próbálom elhasználni mert nincs szívem kidobni, de most már kénytelen leszek. Mindennel próbálgattam primerrel, primer nélkül, púderrel de egyszerűen ennek ellenére is viszonylag rövid idő alatt (1-2 óra!) fényes lesz a bőrőm. Arról már nem is beszélek, hogy ahova lehet (ráncocskák) oda nekem beül, a száraz részeket meg csúnyán kiemeli.

Rare Beauty By Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush

Rare Beauty By Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush
2023. április 2.

Hát ez tényleg RARE. Szerintem olyan termék amire érdemes beruházni, tekintetbe véve hogy örök életre elég lesz. Én a nagyon rikító pink árnyalatot rendeltem meg, amiből egy fél petty (nem viccelek) bőven elég. Ha ebbe fürdenék akkor is halálom napjáig elég lenne de még valószínűleg az unokáim is tudnák használni. Eldolgozás szempontjából csillagos ötös, hiszen mind ecsettel és beauty blenderrel is tökéletesen működik. Napközben hál istennek nem kell igazgatni, szépen marad a helyén. Nem véletlen sold out mindig/mindenhol. ICONIC termék! Ár értek arányban így tehát verhetetlen.

Estée Lauder Futurist Hydrating Rescue Moisturizing Foundation SPF45

Estée Lauder Futurist Hydrating Rescue Moisturizing Foundation SPF45
2023. április 2.

Édesanyám rendelte magának, de sajnos neki nem vált be, irritálta a bőrét, így én megörököltem tőle. A másik, szintén ettől a márkától használt stay in place alapozóval keverem, tekintve hogy nekem kombinált a bőröm. Nem egy rossz alapozó de igazából semmi nagy was ist das. Nekem hál isten nem okozott bőr irritációt. Ami viszont érdekes számomra hogy ennél a terméknél használt ecru árnyalat és a stay in place ecru mintha nem ugyanaz a szín lenne?! Ilyen lehetséges?
A tubusos pumpás kiszerelés kifejezetten tetszik, ellenben a stay in place-el, aminél külön kell megvenni a pumpát (ennél nevetségesebb lehúzást elképzelni se tudok …). Kellemes glowy finishe van egyébként, kicsit hasonlít szerintem a Dior forever glowra. Púderrel nekem olyan 4 órát bír de nyilván nem az én arctípusomra van kitalálva, szóval ezért nem vonok le különösebben pontot, nem lenne fair.
A magas fényvédő viszont mindenképpen nagy piros pont a márkának, elvégre is 2023 van ennek kene az alapnak lennie. Összeségében nem egy rossz alapozó sőt talán akinek nagyon száraz bőre van annak kifejezetten jó választás lehet persze csak akkor ha a parfüm ami benne található, nem okoz irritációt.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ