dorkaww

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. január 23.

Nagyon nem szeretjük egymást. Próbálok rájönni hogy hol lehet a gond, de nem megy. Ha felkenem szemcsékben jön le az arcomról a krém, fura állagú, nem lehet se alá, se fölé semmit se tenni, arról nem is beszélve hogy akármilyen kis mennyiséget rakok fel, zsíros marad az arcom egész nap. Mintha egyáltalán nem szívódna be a krém. De ha van valakinek bevált technikája vele kapcsolatban azt szívesen meghallgatnám meg konkrétan nem tudom hogy elhasználni jelenlegi formájában.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. január 23.

Nem tudok róla túl sok pozitív dolgot mondani. Amolyan semmilyen termék számomra. Hiába teszem fel nem látok olyan nagy különbséget vagy változást, mint amit elvileg ígér a termék. Sőt, ha reggelente ezt használom, majd erre sminkelek sajnos csúnya módon összeáll a termék a szemem körül, mintha jönne le a bőr. Lehet valakinek beválik, nálam igazán változást nem hozott. El kenegetem de semmi extra.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. január 23.

Barátságunk nem indult valami túl fényesen. Nem tudom mi volt a gond, de mikor először elkezdtem használni valamiért nem szerette a bőröm. Állandóan darabos volt más termékekkel együtt és rá nem tudtam jönni, hogy mi nem stimmelt vele. Aztán rájöttem a titok nyitjára (legalábbis hogy nálam hogy sikerült beiktatni a rendszerbe). Tisztítás és a tonik után ez az első termék amit felteszek, majd ezt követően alkalmazok más termékeket és nem fordítva. Most már hozzászokott a bőröm, sőt kifejezetten igényli is. Azért nem kap 5 csillagot mert picit nehézkes egy termék, nem feltétlen tűr meg maga mellett másokat.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ