dorkaww

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz
2022. május 21.

Nekem nagyon hatásos volt egy rosszabb időszakomban, amikor sok pattanás éktelenkedett az arcomon. Az összes pattanáson segített, az egyedüli problémám vele az volt, hogy összesen 24 db tapasz van benne az ára viszont hozzá képest drága.

Essence Brow Pomade + Brush Szemöldökformázó Ecsettel

Essence Brow Pomade + Brush Szemöldökformázó Ecsettel
2022. május 18.

Most találtam rá, mikor olcsóbban (600-700 FT) lehetett beszerezni, gondoltam teszek vele egy próbát. Kijelenthetem, hogy nagyon megtetszett, főleg annak köszönhetően, hogy elsőre eltaláltam a színt. Nagyon kevés is elég belőle, viszont nagyon kell sietni vele, mert hamar szárad az ecseten a termék. Tartósságára nem lehet panasz, amikor "megköt", onnantól kezdve lerobbanthatatlan. Mostanában érte nyúlok csak. Nem tudom azért volt e olcsóbb mert kivonják a termékpalettáról vagy sem, de ha igen akkor sírok :(

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. május 18.

Önmagában nekem nagyon kevés, viszont rájöttem hogy ha erősebb fedésű alapozóval keverem, akkor tökéletes összképet lehet vele elérni. Azóta csak ezzel keverek minden másik alapozómat. Aki persze nem kedveli vagy nem szükséges az közepes erős fedés annak bátran ajánlom, sőt nyárra kifejezetten jó választás lehet a fülledt melegben. Nagyon tetszik a pipettás megoldás ezért kifejezetten plusz pont ellenben, amin megbotránkoztam kicsit az üzletben az az ára...ezért le is vonok egy csillapot.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ