dorkaww

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Maxi Blush

Rimmel Maxi Blush
2019. november 16.

Glamour napok alkalmával vásároltam a narancsos és a bogyós árnyalatból, mert nagyon megtetszettek. Szépen erősen pigmentált szóval vigyázni kell nehogy bohóc legyen az ember tőle, továbbá a kiszerelés miatt vagy egy életre elég lesz. Az egyetlen negatívum, hogy eléggé porzik.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2019. október 28.

Ezer éve nem vásároltam már MAC rúzst, de ez annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy beruháztam rá. A mull it over árnyalatot vettem meg szeptemberben és most jelenleg már több mint a fele elfogyott, mivel szinte csak ehhez nyúlok nap mint nap. A rúzs maga nagyon kellemes krémes, nem szárítja az ajkakat. Egy rétegben is elég, nyilván evést nem bír mivel nem totál matt rúzsról beszélünk, ugyan belülről kezd el kopni de szépen újra aplikálható. Tervezem újabb árnyalatok beszerzését. Jól sikerült termék!

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2019. október 11.

A Slow Age arcápolót tesztelésre kaptam aminek nagyon örültem ugyanis régóta fájt már a fogam erre a termékre. Nagyjából most 2 hete használom és amit elmondhatok róla: nagyon kellemes könnyű állagú, illata nem zavaró, hamar beszívódik szinte könyörög érte a bőröm. Emellett nem okozott allergiás tüneteket plusz pattanásokat. A ránctalanító hatás szerintem ennyi idő után nem mutatkozik látványosan arról a krém elhasználását követően tudok nyilatkozni. De engem megvett úgymond kilóra eddig! Az egyedüli dolog ami miatt 4 csillagot adok az a borsos ára!

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ