Dorkica

Regisztráció dátuma: 2017. július 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. július 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték
2019. január 23.

Ne vegye senki! Katasztrófa! valahol csibe sárga, valahol vörös.. :) szőkített hajam lenőtt, a lenövést festettem be vele, véletlen vettem szőkítőporos hajfestéket, még a lenövést se tudja normálisan befesteni.. nem tudom , hogy hogyan lehet ilyet árusitan.. méghozzá ennyiért .. 1csillagot is sajnálom:)

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2018. november 9.

10.1-es árnyalatot vettem meg. A szőkített, foltos, vörös árnyalattal teli hajamból, gyönyörű egyszínű, puha hajat varázsolt nekem, vörös árnyalat nélkül!! Mostantól biztos hogy ezt fogom használni. A balzsamnak nagyon jó illata van. Nagyon jó végre olyan hajfestékkel találkozni, ami azt adja vissza ami a dobozon van! :)

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2018. november 6.

Fiatalabb koromban, még lehetett kapni itthon is, nem voltam hajlandó más alapozót kipróbálni, imádtam! Na kikerült a boltokból, pánikba estem, kipróbáltam rengeteg féle alapozot, de egyik se teljesített olyan jól mint ez.. DE külföldi baratomnak hala, újra ezt hasznalhatom!!! Pár év kihagyás után felüdülés!!! Számomra ez az alapozók alapozója!! Fedése tökéletes, jól mattít :) örök a hűségem ehhez a termékhez