Best of Beauty 2019

dorkka

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Douglas Sminkalapozó

Douglas Sminkalapozó
2018. szeptember 1.

Nem vágom hanyatt magam tőle :D Már ránézésre is a Sephora primerjére hasonlít (egyébként a belbecs is), viszont könnyen beszerezhető, illetve én 50%-os kedvezménnyel vettem, így az ára is kedvező. Különben egy nagy adag szilikon, amitől bár puha lesz a bőröm, de nem tűnik kisimultabbnak, az összkép nem szebb, sminkelés után a végeredmény látványra ugyanolyan, mintha ezt nem kentem volna. Talán azon tud segíteni, hogy ne gyűljön a mosolyráncba az alapozó, még akkor se, ha az ember az egész napot végigröhögi :D Szóval igaza van KuliKalinak, a smink tartósabb lehet ezzel a termékkel. Főleg azoknak ér meg egy próbát, akiknek az okoz problémát, hogy "elmászik" nap végére az alapozó.

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2017. augusztus 31.

Borzasztó. Carmexet használtam ezelőtt, es csak este lefekvés előtt egyszer kenem. Nem volt gond eddig a számmal, most viszont, hogy ezt vettem, valami borzasztó. Reggelre nem hogy hidratálná, rendesen kiszárítja a számat, bármennyit iszom napközben, később is az egész arcomat elviselhetetlenül száraznak érzem ettől. Ez az igazi pénzkidobás, mert nem csak nem használ, de árt is. Kuka..

Artdeco Perfect Stick Korrektor

Artdeco Perfect Stick Korrektor
2017. június 9.

Nekem nem vált be. Nagyon kemény, alig lehet kenni, és kiemeli, ha esetleg valahol száraz a bőr..

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ