dorothea

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. április 4.

Hjajj, nagyon imádom ezt a kencét, csak az árát nem... pont ilyen állagú krémet kerestem már évek óta, így nagyon örültem, amikor rátaláltam. Ő és az Uriage Hyséac K18 voltak mezőnyben, de az LRP győzött, mert az Uriage-t kicsit zsírosnak és nehéznek találtam - persze lehet, hogy télre jobb lenne. A fényvédőt én is hiányolom belőle, de más, ideális fényvédőt eddig nem találtam, próbáltam Uriage-t és drogériásat is, egyik sem vált be, zsírosbödön lett mindtől a fejem. Nem igazán esik jól az sem, hogy "a második, olcsóbb termék féláron" kupon van a Glamourhoz, mert nem terveztem 2 terméket venni... ergo megint vehetem meg teljes áron, szuper. :/ Ami azért úgy, hogy 1-1,5, de maximum 2 hónap alatt elfogy, nem túl jó. :( A hatása nekem 5, az ára meg 2/3, de inkább nem átlagolom. :D

Moonbasanails Peel Off Liquid Nail Tape

Moonbasanails Peel Off Liquid Nail Tape
2016. március 29.

Legjobb cleanup cucc evör <3 :D Nem is tudom, milyen régen kerestem ilyen, itthon is elérhető terméket... és végre rátaláltam. :)

Mi is ez? Folyékony latex alapú körömágyvédő folyadék, amit a köröm köré kell kenni nyomdázás, átmenetes szivacsos manikűr, watermable és hasonló "maszatos" technikák esetén, könnyen eltávolítható, és kevesebbet kell vesződni a takarítással. Eddig mindig külföldről kellett rendelnem az ilyen termékeket, vagy más úton-módon hozzájutni, ami nem feltétlenül volt egyszerű. De most bemehetek a boltba és megvehetem személyesen is akár, szóval nagyon örülök, hogy a Moonbasanails elkezdte ezt a terméket forgalmazni, méghozzá reális áron – 12 ml lötyit kapunk 950-990 forintos áron (az ár az üzlettől függ, de mindenképpen 1000 Ft alatt kapható).

Hagyományos ecsetes üvegben van, és mint említettem, folyékony latex alapú, de felhígíthatták valamivel, mert inkább folyékony, mint krémes állagú, de ettől függetlenül egyszerű a használata. Egy réteg elég belőle, iszonyat gyorsan szárad, körülbelül fél perc elég neki, alig hittem el, amikor először próbáltam, de igaz. :) A színe rózsaszín, így látható, hogy hova kerül, és az is, ha megszáradt, mert az üvegben látható szín egy mélyebb rózsaszínbe vált száradás esetén. Mivel folyékony latex alapú, ezért könnyen, egyben leszedhető, nem kell vele küzdeni, mint pl. ahogy én szenvedtem a ragasztós módszerrel. Én egy szemöldökcsipesszel szedem le, de rózsafa pálcikával vagy fogvájóval is könnyedén leszedhető (vagy akár kézzel is).

Én nagyon tudom ajánlani ezt a körömágyvédőt, mert nagyon sok takarítástól és macerától meg tud kímélni, és ezzel csak jól járunk. :)

Kddis Cuticle Oil

Kddis Cuticle Oil
2016. február 28.

Born Pretty Store-on vettem, 10 illatban (akciós volt a szett). Meidisi/MDS van írva, de lényegében ugyanaz, mint a képen. Összességében azt mondhatom, imádom őket! :) Nagyon jól hidratálnak, gyorsan beszívódnak és az ecsetes megoldás miatt praktikus is. Persze van, aminek kevésbé kedvelem az illatát (aloe vera, hát, inkább mosogatószer, meg a rózsa sem az igazi), de van, ami kifejezetten kedvenc lett (barack és alma, isteniek!), szóval újravevős lesz mindenképpen. :)