DorothyHK

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2020. június 29.

A drogériában végig szagoltam ennek a termékcsaládnak szinte az összes illatát és magasan nyerő volt ez az édeskés levendulás csoda. Először igazából nagyon megörültem, hogy ez lehet a kedvenc Lush Sleepy levendulás szappanom költségbarát alternatívája. Később azonban ráeszméltem, hogy ez a termék sokkal kevésbé levendula illatú mint amire számítottam. Egy átlagos tusfürdőhöz képest lényegesebben kevésbé habzik és sajnos fürdés után már cseppet sem lehet érezni a bőrömön a fincsi illatát. Ennek ellenére az illatát nagyon szeretem, így nincs szívem túlságosan lepontozni. Ilyen áron pedig tényleg nem várhatom el tőle, hogy jobban teljesítsen mint pl. egy Palmolive.

Lush Vanillary Fürdőlap

Lush Vanillary Fürdőlap
2020. június 19.

Egy kedves barátnőmtől kaptam ajándékba, abból a meggondolásból, hogy a nyaralásom során biztos nagyon kézenfekvő lesz ezt a lapocskát használni. Ekkor tényleg nagyon meg is örültem neki, hiszen nagyon egy helytakarékos megoldás kézi poggyász esetén. Nyilván azért tudtam, hogy nagy valószínűséggel össze-vissza fog töredezni a táskámban - végül csak 3 részre tört, ami végülis nem is olyan rossz arány azt figyelembe véve, hogy egy nagyon kis vékony lapocskáról beszélünk. Végül kettő zuhanyzásra volt elég, de hozzátenném, hogy elég neccesen. Az illata számomra kellemes, nyugtató volt, de semmi különleges vagy emlékezetes. Persze értem én, hogy nagyon innovatív és csomagolásmentes de mivel csak két használatra elég, sajnos én ezt pénzkidobásnak találom 800 Ft-ért. Esetleg ha ugyanezért az árért kapnék legalább 5 darabot akkor meggondolnám, hogy nyaralásokra megvásároljam.

Lush Tea Tree Water Arctonik

Lush Tea Tree Water Arctonik
2020. június 19.

Először elkövettem azt a hibát, hogy több újonnan megrendelt Lush terméket kezdtem el használni. Ekkor még semmi pozitív változást nem véltem felfedezni a kombinált, aknéra hajlamos bőrömön. Aztán úgy gondoltam letesztelem a termékeket külön-külön. Amint a többi terméket elhagytam és csak ezt használtam napi szinten (1 vagy 2 alkalommal), egyszerűen csoda történt. A pattanásaim pikk-pakk megszűntek létezni. Csak nagyon ritkán bukkan fel egy-egy apróbb, amit azonnal le is húz ez az arctonik. Az illata sem olyan tolakodó mint a legtöbb teafaolajos arcápolási terméknek. Nagyon minimálisan szárít, de ez is tényleg nagyon elenyésző ahhoz képest amit pl a Body Shop teafaolajos habzó arctisztitójánál tapasztaltam. Egyetlen negatívuma, hogy a fújókája nem porlaszt eléggé számomra. Jelenleg a kisebb kiszerelés van meg, de amint az elfogy, rohanok is majd a nagyobb tesójáért és ha tényleg ilyen szépen rendben tartja a bőröm hosszú távon is, akkor valószínűleg egy életig hű társam lesz.