DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick
2022. január 18.

Szerintem az ilyen fényes folyékony rúzsokat nem mindennapi használatra tervezték, legalábbis én nem tudom túl gyakran kihasználni. Ettől függetlenül mindig nagyon szívesen nyúlok hozzá, ugyanis finom az illata és az applikátorával is meglepően könnyen lehet dolgozni. Tartósságát illetően talán egy iciri picirit gyengébben teljesít mint a Melted Matte-ok. Nem szárítja az ajkat és nem ül bele az apróbb ráncokba sem.

Curls Blueberry Bliss Reparative Leave In Conditioner

Curls Blueberry Bliss Reparative Leave In Conditioner
2020. november 25.

Az illata intenzív és nagyon álomszerű - ha létezne ilyen testápoló vagy testpermet akkor már biztosan a tulajdonomban lenne.
Nagyon szép hajkoronát varázsol, a tincseket sokkal rendezettebbé és ápoltabbá teszi (bár ebben a zselének is érdeme van, de tény hogy mikor más balzsamot vagy leave-int használok a zselé alá akkor nem lesz olyan szép a hajam mint ezen termék használata során).
Az egyetlen dolog ami nagyon-nagyon frusztrál a termékkel kapcsolatosan az a csomagolása, ugyanis amint kiürül az 1/4-e, azonnal küzdelemmé válik a maradék kinyomása a flakon formájának és anyagának köszönhetően - emiatt -1 csillag

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2020. június 29.

A drogériában végig szagoltam ennek a termékcsaládnak szinte az összes illatát és magasan nyerő volt ez az édeskés levendulás csoda. Először igazából nagyon megörültem, hogy ez lehet a kedvenc Lush Sleepy levendulás szappanom költségbarát alternatívája. Később azonban ráeszméltem, hogy ez a termék sokkal kevésbé levendula illatú mint amire számítottam. Egy átlagos tusfürdőhöz képest lényegesebben kevésbé habzik és sajnos fürdés után már cseppet sem lehet érezni a bőrömön a fincsi illatát. Ennek ellenére az illatát nagyon szeretem, így nincs szívem túlságosan lepontozni. Ilyen áron pedig tényleg nem várhatom el tőle, hogy jobban teljesítsen mint pl. egy Palmolive.