DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kat Von D Lock-It Setting Powder

Kat Von D Lock-It Setting Powder
2019. március 18.

Laura Mercier után ő életem második porpúdere és szavakkal nem lehet leírni mennyire imádom. Ezt a porpúder dolgot igazából a mai napig szokom, hiszen hihetetlenül körülményes a felvitele és készülődéskor gyakran a ruhámon landol a fele, de a csodás végeredmény miatt még ezen is hajlandó vagyok túltenni magam. Én alapozó fölé fixálás céljából használom, nem pedig 'baking'-re. Felvitele után mindig pihe-puha lesz a bőröm és nagyon szépen mattít akár egész napon át (kombinált,T-zónában olajos bőröm van). A szárazabb bőrterületeket/apróbb pattanásokat nem emeli ki és tényleg olyan hatást kelt mintha photoshoppal átmentek volna az arcomon. Én száraz nagyfejű ecsettel használom.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2019. március 18.

Nagyjából két hét használat után kezdett el hatni, vagy inkább mondhatni csodát tenni! Olyan szépen kordában tartja a bőröm mint még soha semmi. Mióta használom nem voltak nagyobb pattanásaim - sokszor éreztem, hogy keletkezőben van egy hatalmas pattanás de olyankor bevetettem ezt a csodaszert és másnapra vissza is húzódott a kis duzzanatkezdemény. A pórusaim is láthatóan kisebbek. Tudom, hogy nem szabadna, de el is hagytam szinte minden más arcápolási terméket az utóbbi időben (arcradír, éjszakai krém, toner) mert egyszerűen úgy érzem emellett a termék mellett nincs semmi másra szükségem.

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara
2019. március 18.

Ahogy korábban mások is említették a mini kiszerelés szerintem sem vesz fel túl sok festéket. Nekem inkább a dúsító hatása érvényesül amitől tényleg olyan lesz a tekintetem mintha műszempillát viselnék. A kefe feje valóban túlméretezett aminek igazából előnye és hátránya is van: a felső szempillák pingálása pikk-pakk megvan, viszont az alsó szempillákhoz nehézkes úgy hozzáférni hogy ne kenődjön némi a szemem alá. Egyetlen negatívuma, hogy gyakran lekenődik a szemem alá a viselése során is, így lentre más spirált szoktam használni. Lemosása olajos lemosóval lényegesen könnyebb.