DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Too Faced Tutti Frutti Strobing Bronzer

Too Faced Tutti Frutti Strobing Bronzer
2019. október 15.

Mivel egy szettben sikerült hozzájutnom - amit elsödlegesen nem emiatt a termék miatt vettem meg - nem voltak nagy elvárásaim feléje. Végül nagyon meglepett hogy már az elsö két használat után mennyire megszerettem. Minden applikációnál kellemes érzéssel tölt el a finom édeskés illata (bár nem mondanám igazán ananászosnak). Nagyon praktikus ez a kiszerelés, hiszen egy ecset suhantás és már fent is van mind a bronzosító, mind a highlighter. A világos börömön is szépen mutat mindkét árnyalat. Tartóssága is felveszi a harcot az általam korábban használt Benefit Hoola-val.

Hawaiian Tropic Shimmer Effect Protective Sun Lotion SPF25

Hawaiian Tropic Shimmer Effect Protective Sun Lotion SPF25
2019. május 7.

Először egy barátnőmön láttam és olyannyira megtetszett a csodás fénye hogy tudtam idén nyáron mindenképpen be fogom szerezni. Mivel éppen Spanyolországban élek, gyakran lesz alkalmam használni. Bár nagyon fehér bőrű vagyok és gyakran le szoktam égni, az eddigi tapasztalatom teljesen pozitív a terméket illetően, sőt, még soha életemben nem barnultam le olyan szépen mint most! A csillámok igazából csak fényen látszanak, árnyékban egyáltalán nem feltűnőek, így akár napközbeni használatra (értsd nem csak strandolás során) is viselhető. Nincs tipikus naptej illata, inkább olyan hatást kelt mint egy kellemes testápoló. Annak ellenére, hogy csak 25 faktoros, elég erős védelmet nyújt.

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun
2019. május 7.

Az isteni, hosszantartó illata miatt legszívesebben minden nap használnám. Legutóbbi nyaralásom során sikerült foltokban leégnem és már másnapra elmúlt az égő fájdalom és pirosság ennek a terméknek köszönhetően. Biztosan újra fogom venni.