DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Curls Blueberry Bliss Reparative Leave In Conditioner

Curls Blueberry Bliss Reparative Leave In Conditioner
2020. november 25.

Az illata intenzív és nagyon álomszerű - ha létezne ilyen testápoló vagy testpermet akkor már biztosan a tulajdonomban lenne.
Nagyon szép hajkoronát varázsol, a tincseket sokkal rendezettebbé és ápoltabbá teszi (bár ebben a zselének is érdeme van, de tény hogy mikor más balzsamot vagy leave-int használok a zselé alá akkor nem lesz olyan szép a hajam mint ezen termék használata során).
Az egyetlen dolog ami nagyon-nagyon frusztrál a termékkel kapcsolatosan az a csomagolása, ugyanis amint kiürül az 1/4-e, azonnal küzdelemmé válik a maradék kinyomása a flakon formájának és anyagának köszönhetően - emiatt -1 csillag

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2020. június 29.

A drogériában végig szagoltam ennek a termékcsaládnak szinte az összes illatát és magasan nyerő volt ez az édeskés levendulás csoda. Először igazából nagyon megörültem, hogy ez lehet a kedvenc Lush Sleepy levendulás szappanom költségbarát alternatívája. Később azonban ráeszméltem, hogy ez a termék sokkal kevésbé levendula illatú mint amire számítottam. Egy átlagos tusfürdőhöz képest lényegesebben kevésbé habzik és sajnos fürdés után már cseppet sem lehet érezni a bőrömön a fincsi illatát. Ennek ellenére az illatát nagyon szeretem, így nincs szívem túlságosan lepontozni. Ilyen áron pedig tényleg nem várhatom el tőle, hogy jobban teljesítsen mint pl. egy Palmolive.

Lush Vanillary Fürdőlap

Lush Vanillary Fürdőlap
2020. június 19.

Egy kedves barátnőmtől kaptam ajándékba, abból a meggondolásból, hogy a nyaralásom során biztos nagyon kézenfekvő lesz ezt a lapocskát használni. Ekkor tényleg nagyon meg is örültem neki, hiszen nagyon egy helytakarékos megoldás kézi poggyász esetén. Nyilván azért tudtam, hogy nagy valószínűséggel össze-vissza fog töredezni a táskámban - végül csak 3 részre tört, ami végülis nem is olyan rossz arány azt figyelembe véve, hogy egy nagyon kis vékony lapocskáról beszélünk. Végül kettő zuhanyzásra volt elég, de hozzátenném, hogy elég neccesen. Az illata számomra kellemes, nyugtató volt, de semmi különleges vagy emlékezetes. Persze értem én, hogy nagyon innovatív és csomagolásmentes de mivel csak két használatra elég, sajnos én ezt pénzkidobásnak találom 800 Ft-ért. Esetleg ha ugyanezért az árért kapnék legalább 5 darabot akkor meggondolnám, hogy nyaralásokra megvásároljam.