dorothyk

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kylie Cosmetics Velvet Lip Kit

Kylie Cosmetics Velvet Lip Kit
2018. április 7.

A low key árnyalat van meg, ami így utólag nem igazán az én színem, de nem lehet tőle elvenni ,hogy a formulája sokkal sokkal jobb, mint a sima matte lipkiteknek ,nem szárít, kellemes viselet! Ahogy már említették előttem, nem annyira tartós , mint a matt de én mindenképpen jobbnak mondanám ezt a formulát még így is!

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. április 4.

Nekem a 05-ös árnyalat van meg és imádom a színét, számomra ez a tökéletes árnyalat! Matt rúzs. Szárít. DE, nekem nem tudja elvenni a kedvem a színe miatt. Magyarországon még sehol sem láttam, külföldön vettem, szóval kérlek ha valaki látja ezt a kommentet és tudja hol lehet itthon kapni, megírná pls.
Én a szárazságát úgy küzdöm ki, hogy felé teszek egy gloss-t, hiszen így az egész egy teljesen más hatást kap és én a kinézetét is így szeretem, nem pedig matton. A tartósságáról és a kopásról így nem tudok sokat mondani, hiszen soha nem használtam csak a magában, de gloss-al nekem szuper.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. április 4.

Sokáig kerestem ezt az alapozót, mindig kifogyott azokból az üzletekből ahol néztem. De aztán végre megtaláltam. Nagyon tetszett az ecsetes megoldás, de aztán rájöttem,hogy nem olyan praktikus instagram szerűen rácsöpögtetni az arcomra, mert nagyon könnyen lecsúszik, hiszen eléggé vizes az alapozó :"). Szerintem az első rétegnél nincs 100%-os fedése, de nekem nagyon tetszett , hogy mennyire természetesen néz ki, és számomra az a fedés pont elég volt, ha ilyen naturális hatást kapok. Viszont mikor már elkezdett kifogyni, az utolsó pár használatnál végén kicsit száraz hatásúvá vált, nemtudom miért. Szeretném újravenni szóval majd updatel-ek ezzel kapcsolatban, hogy mi is történt. Egyenlőre így 4 csilag.