DorothySue

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. november 10.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, így pár nap használat után a következő tapasztalataim vannak:
Valóban vízálló, jól bírja a kiképzést, egész nap rajtam maradt, nem szemcsézik.
A kefe az picit nagy, nem is szeretem az ilyen ovális keféket, de azért könnyű volt használni, viszont nagyon könnyen összeragadtak tőle a pilláim, pedig lekentem róla az extra festéket.
Ami számomra nagyon kiábrándító volt, az hogy büdös a festék... felkenés után 1 órával is éreztem magamon...
Nem venném meg saját pénzből :(

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara
2020. november 10.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Anno azért vettem, mert víz közelében szerettem volna, ha a pilláim szépek maradnának. Felkentem, és lehúzta a hosszú pilláimat... lefelé álltak... ilyet még semmilyen spirállal nem tapasztaltam... Próbáltam más kefével felvinni, de egyszerűen semmi nem használt. Számomra kuka.

Nina Ricci Premier Jour

Nina Ricci Premier Jour
2020. szeptember 24.

Édesanyám mutatta meg nekem ezt az illatot. Egyszerűen imádom. Könnyed, nőies, nyáron is jól esik a bőrömnek a hordása.

Páromnak is tetszik az illata, az üvege kevésbé mert az OCD-jét kicsit zavarja, hogy aszimmetrikus :D