Dorotien

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Proxima Uno 5500 Bristles Fogkefe Ultra Soft

Proxima Uno 5500 Bristles Fogkefe Ultra Soft
2020. április 30.

Sajnos teljes mértékben egyet tudok érteni az előttem hozzászólóval. Totál használhatatlan, annyira puha, és víz hatására összeállnak a sörték csomóban, tehát kb semmit nem használ, maximum simogatás kategória. Én sajnos teljes áron vettem, 999 ft-ért, mert én is megörültem az olcsóbb Curaprox verziónak, de a nyomába sem ér. Teljes pénzkidobás.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2020. április 23.

Előtte a Glamour Volume-ot használtam, de az nem volt az igazi, viszont akartam adni még egy esélyt a Bourjois spiráloknak, és nagyon jól tettem, mert ez viszont remekül bevált. Nagyon szép pillákat csinál, viszont én nem két lépésben használom, hanem csak szimplán egyszer spirálozok a rövidebb spirálverzióval, mivel duplán nekem már túl sok volt, nem hatott természetesen és kicsit össze is ragadtak a pilláim, nem tudtam szépen megcsinálni. Teljes áron sokallom, de kuponnal vásárolva szerintem ennél maradok, egyelőre jobbat nem találtam (örök kedvenc még a Maybelline Smokey Eyes, nekem a hatás ahhoz hasonló, de ezzel egy picit ütősebb).

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2020. április 23.

Tényleg borzasztó sajnos :/ Láttam a megosztó véleményeket, már más a csomagolása, azt gondoltam talán javítottak a beltartalmán is, de most így megnézve csak a külső változott. Nekem a rizspor nélküli szárazsamponok semmit nem csinálnak a zsírosodással, viszont mégis egy olyan poros réteggel fedi be a hajam, amitől még inkább igénytelennek néz ki. Sajnos rossz vétel volt :(