Dorotii66

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. június 12.

Nem igazán tudtam eldönteni hány csillagot is érdemel ez a termék. Egyedül talán a mattító hatását tudom dicsérni, tényleg nem volt zsíros utána a bőröm és nem fénylett. Sajnos, elég nehéz eloszlatni, korrigálni lehetetlen, mert mihelyt megszárad nehéz bármerre is megmozdítani. Alá szinte semmit nem tudtam tenni, niacinamid és azelainsav után is pergett, kukacosodott, hidratáló sem javított a helyzeten. Arról nem is beszélve, ha nem pepecsel eleget vele az ember, akkor szép fehér arccal távozik a tükör elől. Elhasználom, de kb. soha többet jellegű termék.

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Hajerősítő Balzsam

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Hajerősítő Balzsam
2021. június 4.

Az egyik dolog, amit nagyon szeretek benne az az illata. Emelett, persze nagyoooon sokat segített a hajamon, amióta ezt használom sokkal szebb és egészségesebb lett (persze ez nem csak a balzsamnak tudható be). Borsos, de talán megéri az árát. :)

Kevin Murphy Balancing Wash

Kevin Murphy Balancing Wash
2021. június 4.

Sajnos nekem nem vált be, a zsíros fejbőrömön nem hozta az ígért változást. Bár szebb lett a hajam, de ez valószínűleg a balzsamnak tudható be. A hajmosások után általában azt tapasztaltam, hogy ugyanolyan zsíros maradt a fejbőröm (annak ellenére, hogy alaposan átmostam). Csalódás. :(