Dorotii66

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre
2022. május 1.

Huh, félve jöttem ezt lepontozni, de úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal. A szagát én eddig észre se vettem, valószínű a paprikavörös arcomnak sikerült mindig elterelnie róla a figyelmem. Egészen enyhe rosaceám van, de zsíros/kombinált bőröm, ezért is választottam őt (nyilván nagy kiszerelésben, én hülye). Úgy belobbant mint még soha, konkrétan ott is vörös voltam ahol előtte még soha. Próbálkoztam vele még utána is, mert borsos az ára, de minden egyes alkalommal irritál és vörös leszek tőle. 🦀 Hatalmas csalódás.

Balea Sweet Paradise Szárazsampon

Balea Sweet Paradise Szárazsampon
2022. április 30.

1-2 éve volt egy Baleás nagyon flamingós (illat, csomagolás) kéztisztító gél, na ennek szinte ugyanaz az illata: egyszóval imádom ezt is. Fújás után brutál fehérséget hagy, de hamar el lehet tüntetni. Nekem a hajmosást is kitolta rendesen, 2-3 nappal, szóval megérte. :)

Alterra Anti-Fett Shampoo

Alterra Anti-Fett Shampoo
2022. április 13.

Picit tényleg lapítja a hajat, ez engem is zavart. Kellemes illata van, viszonylag jól is habzik, a zsírosodáson is segített valamennyit, heti 3 helyett így már csak 2x kell hajat mosnom. Egyelőre próbálkozok más samponokkal, amik nem veszik el a hajam tartását ennyire, de lehet majd visszatérek ehhez ha nem lesz jobb.