dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Nip + Fab No Needle Fix Plumping and Volumising Serum

Nip + Fab No Needle Fix Plumping and Volumising Serum
2019. augusztus 31.

Nagyjából 2 hónapja van meg. Őszintén szólva talán ha 2 hetente 1x nyúlok utána. Megvan hozzá a nappali arckrémem is, de azt sem használom. Nem azért mert nem jók, hanem mert maximálisan lehet nélkülük élni. Ódákat zengenek erről a szérumról, pedig semmi extra. A primerem nagyobb csodát tesz. Egyáltalán nem egy must have. A nip and fab termékei egyébként kifejezetten jók - de túlárazottak. Szerencsére sokszor van leárazásuk, és úgy viszont már megérik az árukat.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2019. augusztus 30.

Nem viccelek, ez életem rúzsa. Első körben csak egy színt vettem, gondoltam tesztelem-ezért az árért megéri. A 040-es árnyalatot vettem meg először. Csodás rezes nude szín, ami bárhol bármikor viselhető. De még mennyire, hogy viselhető! A legkényelmesebb rúzsom, ami valaha volt. Tartósságban és formulában magasan veri a luxusmárkákat is. Csakhát töredék áron. Nem is akartam elhinni először. Beszereztem másnap a 050-es(barackos) és a 060-as(bogyós gyümölcsös) árnyalatot is. Ugyan olyan tökéletesek ezek is. Gyanítom, hogy az összes színt meg fogom venni, ugyanis tényleg elképesztően jók. A csomagolása is masszív és elegáns. Simán kihoznatna még vagy 20 árnyalatot is a Catrice ebből a csodából.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. augusztus 28.

Eddig tetszik. 1 hete használom még csak, pont a havi legproblémásabb bőr időszakon vagyok túl vele és azt kell, hogy mondjam bőven elviselhetőbbé tette. Annyira, hogy ma reggel teljesen smink nélkül tettem ki a lábamat a 4 fal közül. Javított a bőrtónusomon. Most a niacinamiddel használom, a kettő nagyszerűen működik-felváltva reggel/este. Bízom benne, hogy a későbbiekben még jobban fog szuperálni-addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot.:)