dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. május 6.

Még valami szuper leárazottan vettem anno 1 dobozzal, amikor még lrp-t használtam fényvédőként.
, de azzal valahogy nem jöttünk ki jól. Kipróbáltam ezt, és hoppácska. Működik. Sminkkel főleg szuperál-de cc krém mehet felé, nem fog mászni. Mióta ezt használom nem égett le még az orrom sem(pedig ha valami, az mindig leszokott) egyébként a márka termékei nem a kedvenceim, ha tehetem inkább kerülöm-de ez jó. Nem ragad, természetesen fénylik-az illatát nem kedvelem mondjuk. De egyébként teljesen jó.

Zara Cardamom EDP

Zara Cardamom EDP
2021. január 22.

Nyers és különleges. Gyengébb napjaimon eszem ágában nincs ezt fújni. Határozottság kell hozzá. A cardamom frissít-na meg valóban dzsungel hangulatot áraszt a kompozíció. Nekem erről az illatról a nyers szexualitás ugrik be. Tartósságát rajtam olyan 3 óra

Zara A Sweet Pastry In Paris EDP

Zara A Sweet Pastry In Paris EDP
2021. január 22.

Ez a parfüm maga a tökély. Krémes citromos süti, ami puhán körbeölel. Eddig nem hittem volna, hogy bármikor is cukrászda illatú akarok lenni-de mióta megismertem, azóta csak ezt szeretném. Hihetetlen, hogy ezt egy ZARA parfüm produkálja. Vegyétek, ameddig tudjátok! Különlegességnek is mesés. Arról nem is beszélve, hogy feldobja a szürke napokat:)