dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Revox B77 Just Daily Sun Shield Fényvédő Zsíros Bőrre

Revox B77 Just Daily Sun Shield Fényvédő Zsíros Bőrre
2024. július 1.

Annyira jó, hogy ebben már nincs parfüm. Különbséget nem vettem észre, ugyan úgy csillog az arcom ettől is, mint a másiktól-de legalább egészséges a finish

Elyn's Lab Milky Hydra-Calm Ápoló Esszencia-Szérum Hibrid

Elyn's Lab Milky Hydra-Calm Ápoló Esszencia-Szérum Hibrid
2024. február 22.

Jó ideje a polcomon van, de csak most jutottam el a véleményezéséig. Na már most: ez egy esszencia-szérum hibrid. Kb a babor ampulláival tudnám összehasonlítani. Sokáig kísérleteztem, hogy mikor is az igazi a használata. Arcmaszk után valóban zseni. Ha a kozmetikus szétszadizza az arcod, azután is zseni. Ha esetleg te magad szadizod szét az arcod (bőrradír/nyomkodás)- na hát azután is. Kb fél év elteltével is a fele megvan rendszeres használat mellett-ergo piszok takarékos is. Kombinált/érzékeny a bőröm és köszönik: remekül kijönnek.

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél
2024. február 22.

3.napja használom még csak-de imádom. Szuper a kialakítása, az összetétele és a textúrája is. Eddig nem is használtam szemkörnyékápolót, de innentől ezt rendszeresen fogom. Az csak pláne, hogy magyar termékről beszélünk. Nincs kérdés: tökéletes.