dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2021. december 20.

Lehelletvékony fedése van, pont egy kis pluszt ad. Nem matt, inkább dewy finish. Amikor csak leszaladok valahova, vagy éppen a home office alatt kell kis plusz nagyon szeretem használni. Annyira könnyű elkenni a folyós állaga miatt.

The Inkey List Apple Cider Vinegar Peel

The Inkey List Apple Cider Vinegar Peel
2021. november 9.

Ahogy az előttem szóló is javasolja: kezdők ne használják. Hiába “kíméletes” néven adják el, ha valaki az elmúlt 2-3 évben ismerkedik csak a hámlasztással-annak ez nem való. Nekem 7 éve van rendes rutinom, azóta is hámlasztok persze-De ez a kis hámlasztó még engem is meglepett. Vagyis a bőrömet 😃 elvégeztem a bőrtesztet a kezemen (ezt ne hagyjátok ki, főleg ne ennék a terméknél!!!!) aztán tisztítás és hyla után - miután megszáradt persze-felvittem. Még egy perc sem telt el, de maris szorgosan dolgozott-kicsit olyan érzés, mintha hangyák tűvel a kezükben rohangálnának az ember bőrén-de egyáltalán nem fáj, nem éget, nem kellemetlen. Aztán ahogy javasolja a gyártó, 10 perc-utána langyos/meleg vízzel le. A bőrömet még sosem láttam ilyen állapotban egy termék után sem. Mintha megváltozott volna a rugalmassága, az állaga, a tapintása. Szépen feltöltött, a problémásabb részemnél (szemöldök közötti bőrhiba) egyből lehámlasztotta. Amit eddig a 7 év rutinos hámlasztás alatt sosem tapasztaltam. Azt hittem, hogy képzelődöm-de nem. Brutális cucc ez. 10*

The Inkey List Peptide Moisturizer

The Inkey List Peptide Moisturizer
2021. november 9.

Wow. Imádom. A kiszerelése nagyon jó, könnyű használni-jópofa ez a megnyomós rendszere-és ragyogó bőrképet eredményez. Nem tudom mit csinál ez a márka, hogy ilyen jó-de jelenleg nálam a top1