dorottyaa

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2013. június 9.

Jelenleg a Desert Glam kollekcióból használok két színt, a Shooting start és a Rock your nails-t, mindkettő liquid sand finisű.

Az előbbi szürke krémes, így nincsenek benne csillámok. Nekem ez sokkal jobban tetszik, mert ennél sokkal jobban érvényesül a textúra és tényleg folyékony homok hatását kelti.
Az utóbbi is szürke, tele apró csillámokkal, meg szórtan nagyobbakkal.

Az üvegcséjük nagyon tetszik, az ecsete kicsi, de nagyon könnyen és precízen fel tudom velük applikálni a lakkot. Körülbelül 3 perc alatt teljesen megszárad a második réteg is. Alaplakkot használok alájuk, ezzel nagyon tartósak, 5-6 napot simán kibír pattogzás nélkül, pedig fedőlakkot nem használtam rájuk, mert elvészne az a hatás, amiért megvettem. A csillámos verziót kicsivel nehézkesebb lemosni, de a másikkal semmi ilyen probléma nincsen. Mindenkinek ajánlom, akik szeretnének különleges manikűrt minimális idő és energiabefektetéssel. :)

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat
2013. június 9.

Alaplakként gyorsan szárad, fedőként meg szép fényt ad a lakknak. Sajnos ezzel kell egyelőre beérnem, mivel nálunk a DM-ben nem lehet kapni Mega Shine-t, pedig azt is szívesen kipróbálnám. Az én részemről már annak örülni fogok, ha megakadályozza, hogy elszíneződjenek a körmeim, mert eddig akármilyen alaplakkot kipróbáltam mindig besárgultak.

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2013. június 9.

DM-ben 25%-os kuponnal 1500 forintért szereztem be egy Mauve Alongot. Maga a szín nagyon szép természetes, a nude vonalra hajaz, de megvan benne ez a mályvás beütés, ahogyan azt a neve is mutatja. Az üvege nekem személy szerint nem tetszik, kifejezetten olcsó lakk hatását kelti. Az ecset lekerekítése nem éppen a legjobb módon van kivitelezve, egyébkét elég széles ahhoz, egy-két húzással el lehessen oszlatni a lakkot. Nagyon szépen terül, már az első réteg sem csíkozódik, jól pigmentált, de azért két rétegben az igazi. Szépen fénylett, mindaddig, amíg víz nem érte, azután mintha kicsit tompult volna, de fedőlakkal ezt lehet korrigálni. A tartósságára nagyon kíváncsi leszek alap -és fedőlakkal, most második napja van a körmeimen és hibátlan. Egyelőre adok neki egy négyest, aztán ha jól bírja megkapja az ötödiket is.

1 smink

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Azafrikaitamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerintatamarindusz magjának akivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.