dorottyagls

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Yves Saint Laurent Flawless Matt Touch Kompakt Alapozó

Yves Saint Laurent Flawless Matt Touch Kompakt Alapozó
2013. január 10.

Valóban egy vagyonba kerül, de megéri a pénzét. Minősége páratlan, az illata kellemes és sosem voltam még ennyire elégedett egyetlen púderszerű anyaggal sem, sosem vált be semmi korábban. Aki csak megengedheti magának, vegye meg, garantálom, hogy nem csalódni.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2013. január 10.

Valóban nagyon hatásos. Egy időben használtam a L'Oréal-tól egyfajta olajat, ami ugyan nem ugyanezzel a céllal született, az hajegyenesítő volt, de az eredmény majdnem ugyanaz. A hajam sima, puha tapintású tőle, fényes, csak nem egyenes :) Mivel ez megengedhető áron van, továbbra is ezt fogom használni, a nagyon sokadik üveggel fogyasztom már, kb 3 éve hű vásárlója vagyok.

Cacharel Scarlett

Cacharel Scarlett
2013. január 10.

Ez egy másik kedvenc. Kaptam és hihetetlen, de sikerült eltalálni az ízlésem. Parfümökben pedig ez szinte lehetetlen. Friss, kellemes az illata, a tavasz jut eszembe róla. Ruhán sokáig érződik az illata, a bőrön sajnos csak pár órát, de ezen kívül tökéletesen elégedett vagyok vele.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Az eucerinum vélhetően valamiféle emulzióra, krémalapra vonatkozik, amiben víz és olajos összetevők alkotnak elegyet. Sajnos nem lehet tudni, hogy ez a név pontosan mit takar.