dorqaap

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Pem Delian Pioneer 0.05% Retinal Szérum

Pem Delian Pioneer 0.05% Retinal Szérum
2024. február 10.

Update: 2024.02.10. Rájöttem ,hogy még nem írtam meg, mit tapasztaltam vele hosszú távon. Szóval zseniális kis szérum. Heti 2-3-szor használom. Reggelre kelve babapopsi simaságú az arcom. Ami meglep, mert azt gondoltam, hogy a hámlasztótól az, és jobban megfigyeltem, hogy ugye felváltva hámlasztózok, retinolozok, és a retinol sokkal egységesebb, simább, puhább bőrt csinál reggelre. Ezt biztos újraveszem. Csillagos ötös!

2023.09.05.
kellemes, gyorsan beszívódik, nincs illata. Hosszú távú hatására még várni kell, de ez a termék erre is van kitalálva.

Purito Dermide Balancing Barrier Balm

Purito Dermide Balancing Barrier Balm
2024. február 10.

Eleinte imádta az arcom ezt a krémet, tényleg minden igaz, amit az előttem szólók írtak, de aztán a tubus végefelé már nyögvenyelősen megy fel az arcomra, fullaszt, meg nem annyira szívódik be, amit az elején pont nem így tapasztaltam. Érdekes. Szóval télre, száraz bőrre szerintem tökéletes. Nekem évszakváltásoknál vagy időjárás hirtelenváltozásánál megbolondul a bőröm, és ekcémás foltok jönnek elő - na ilyen esetben pont tökéletes. Nekem nem csodaszer, de látom benne, hogy ez másiknak az lehet, tényleg jó barriervédő krém.

Skin1004 Hyalu-Cica Moisture Cream

Skin1004 Hyalu-Cica Moisture Cream
2024. február 10.

Hát kérem ez csillagos ötös, köszönjük ennyi! Szóval nagyon bátornak éreztem magam, hogy kipróbáljam, mert drága. De közben, életem legjobb döntése volt. Pont nekem való krém. Felszíni vízhiányos, kombinált arcom van - ez persze sejtettem, hogy ez a krém pont jó lesz, de nem hittem el. Nagy kiszerelés és kicsi elég belőle, amit elsőre nem tudtam, akkor sokat vittem fel. Kicsit ragacsosabb, zselés érzetű krém, de azonnal bszívódik és tényleg nem hagy ragacsos érzetet. Zseniálisan hidratál, napközben nem kell vakaróznom végre. Nem is tömíti el a pórusokat. Reggel és este is már csak ezt használom. Megéri a pénzét, biztosan veszek még belőle és kipróbálom a fényvédős verzióját is.

1 MÁRKA