dorqaap

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil

Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil
2019. október 12.

Mivel a körmeimet nem festem, csak polírozom, ezért gyorsan elvékonyodik. Nyáron egy ideig szinte fájdalmas volt, ezért kerestem nagyon gyorsan egy körömerősítő, ápoló olajat. Erre esett a választásom, és nem bántam meg. Nagyon nagy adag, visszafogott illat, könnyen felvihető, és tényleg jól beszívódik. Illetve nagyon szépen erősítette a körmöm. Egy héten többször használom, de nem mindennap, és így is nagyon meg vagyok elégedve. Az ára tényleg soknak tűnik, de mivel próbáltam már olcsóbb drogériásat is, ami semmit nem csinált, arra gondoltam, megpróbálom ezt, ha nem tetszik, még mindig továbbadhatom. Mostmár örülök, hogy ezt vettem, mert minden szempontból elégedett vagyok vele.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. október 5.

Nekem ár-érték arányban a legjobb olajkeverék,ami könnyen elérhető, és üvegbe van csomagolva, illetve a bőröm is nagyon szereti. Természetesen enyhén nedves bőrre kenem, és utána hidratálót, így gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nagyon puhává teszi reggelre, de nem használom minden este, inkább, amikor érzem, hogy kicsit száraz és szüksége van valami extrára.

Babylove Fürdető Mályva Kivonattal

Babylove Fürdető Mályva Kivonattal
2019. október 5.

Felváltva használom olivaszappannal, amikor úgy érzem a bőröm száraz. Amúgy multifunkciós, arcmosásra, testre és hajmosásra is használom. Nagyon tetszik a bőrömnek, kiadós, és olcsó. Tetszik, hogy egy literes kiszerelés, tehát műanyagflakonból is keveset használok el, szerintem egy nekem elég egy évig.