dorqaap

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Nivea Sun Uv Napozókrém Arcra Sensitiv FF50

Nivea Sun Uv Napozókrém Arcra Sensitiv FF50
2021. március 27.

Mindenhol azt hallottam mostanában, hogy a legjobb dolog a bőröregedés ellen a fényvédő. Ezt választottam az üzletben és nagyon tetszik. A cerva krémem fölé kenve gyorsan beszívja és szép a bőröm, nem fénylik, nem okoz pattanást. Az ára is jó, szerintem én ennél maradok, és örülök, hogy ilyen szerencsésen elsőre megtaláltam a megfelelőt.

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó
2021. március 27.

Egy használat után írom! Egy alkalommal viseltem, és azt se kellett volna, egy napig volt rajtam és nagy pattanásos lettem tőle. Csak ez lehetett, előtte és utána se volt és épp nem is ott tartottam a ciklusban. Pedig nekem az árnyalat tetszett rajtam, meg a kiszerelés is szimpatikus, pont azért vettem, mert nem sminkelem magam sok éve, és most egy interjú miatt szerettem volna egy minden egyben terméket. Ez nagyon drága volt, és nem merem újra felkenni. Ráadásul nagyon fényes lett tőle a bőröm rövid idő alatt. Szóval gondolkodom rajta, hogy újra megpróbáljam-e, vagy csak elajándékozzam valakinek egy használat után.

Manna Coco Levendulás Szappan

Manna Coco Levendulás Szappan
2021. február 28.

Ajándékba kaptuk. Mivel nekem a kókuszolajos szappanok mindig szárítanak, így csak kézmosáshoz használtuk. Jól habzott és kellemes, visszafogott illata volt, viszonylag sokáig is bírta. Okés, de én nem venném magamtól.

1 MÁRKA