Dortya

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Lime Crime Venus III Palette

Lime Crime Venus III Palette
2022. április 16.

A két fényes szín felszíne a felső sorban könnyen lesz hard panes, de ettől eltekintve használható mindenféle nehézség nélkül. Nem igazán van alapszíne, inkább a csillámok látszanak, de a mattok azok gyönyörűek, illetve a szaténok is mindenféle viszontagság nélkül használhatóak :)

Juvia's Place The Berries Palette

Juvia's Place The Berries Palette
2022. március 18.

A mattok nagyon szépen eldolgozhatóak, kiváló minőség. A legsötétebb színt kicsit sajnálom hogy nem annyira sötét, esetleg a bal felső lehetett volna világosabb, mivel így annyira nem mélyíti a külső V-t. A metálok kicsit alapjáraton sötétek, de amikor fény éri őket akkor gyönyörűen irizálnak :) Amin nagyon meglepődtem az az hogy annak ellenére hogy vegán, nem fogta be a szemhéjamat.

ColourPop Crush Eyeshadow Palette

ColourPop Crush Eyeshadow Palette
2022. március 18.

Bow: Sima, test színű termék, a szemhéjalapot szoktam vele fixálni.
Luv: A sötétebb színek eldolgozására tökéletes, szépen pigmentélt :)
Arrow: Nem annyira strapabítró, ám annál gyönyörűbb szín, konkrétan emiatt vettem meg ezt a palettát, viszont nem érdemes utazásra magunkkal vinni mert nagyon könnyen eltörhet vagy kitörhet a panből. Puha, folyékony metál árnyalat. Nem, nem glitter!
Struck: Úgy szoktam használni, hogy leütögetem a felesleget, ezzel nem viszek fel a szememre csillámot. Általában ezzel a színnel kezdek, a Luv-val elsatírozom, majd a Cherubbal mélyítem. Szerintem kiemeli a kékeszöld szememet :)
Cherub: Porol a panben, de nem tapasztaltam vészes falloutot a szemem alatt mikor használom, könnyű felvenni az ecsetre, szépen harmonizál a többi színnel, azonban én kicsit világosnak érzem.
Összességében ennyi pénzért mindenféleképpen ajánlom, főleg azoknak akiknek kék a szeme mivel gyönyörűen kiemeli :)