Dortya

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Catrice Romantic Gardens Everyday Face And Cheek Palette

Catrice Romantic Gardens Everyday Face And Cheek Palette
2019. december 1.

Luminous Blush: Szép, finom, nőies :) Nagyon kis halvány pirosító, picike fénnyel. Olyan mint egy nagyon lightos orgasm.
Soft Highlighter: Ez nem tetszik, lilán irizál. Indokolatlan. Viszont szemhéjpúdernek nagyon jó.
Luminous Blush 2: Ez a jobb oldali pirosító a palettában. Ugyan az a formula mint az első pirosító, viszont pigmentáltabb. Ezt is imádom :)
Matt bronzer: Nagyon visszafogott bronzosító, picit talán sárgásabb a kelleténél, de ettől függetlenül szeretem :)
Shimmering Highlighter: Ez a legjobb highlighter amit valaha próbáltam. Egyszerűen imádom! Már csak ezért megéri megvenni a terméket
Matt blush: Egy szó jut róla eszembe: Aranyos :) Kis cuki árnyalatú pirosító. Teljesen oké.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2019. július 13.

Az egyetlen bajom vele az hogy nem tudom kontrollálni azt, hogy mennyit nyomjon ki. Sajnos nekem mindig több jön ki a kelleténél és az kárba vész, de ha ezzel nem foglalkozunk, akkor nagyon nagyon jópofa termék :) Annyira nem vagyok tőle elájulva, tény, de megérte a pénzét.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. július 13.

Kerestem egy nyári alternatívát az arcom színének egységesítésére illetve a bőrhibáim elfedésére, és gondoltam kipróbálom ezt, mivel volt már dolgom a Nyx termékekkel, szerettem az alapozóikat. Egyszerűen tökéletes. Az se nagy probléma hogy én egy lehelletnyit sötétebbet választottam, mivel annyira beleolvad az arcomba hogy ez egyáltalán nem feltűnő, el lehet vele érni nagyon lágy, természetes hatást, de lehet egy kicsit erősíteni is. Ajánlom mindenkinek :)